20 Yaşındaki Genç, AXS ve MANA’ya Rakip Projeyi Açıkladı!


Finans 27 Şubat 2022 137 views 0 Yorum

20 yaşındaki Brezilyalı genç Evandro Rodrigues, AXS ve MANA ve gibi metaverse coin devlerine ve NFT’lere rakip olmasını beklediği yeni bir projeyi paylaşıyor…

AXS ve MANA’Ya rakip olacak yeni bir oyna-kazan platformunu inşa ediliyor

Tanınan kripto fenomeni Gary Vee, bir gün Bored Ape Yacht Club’ın “mavi çip” dijital eserlerinden birini satın almayı planlıyor. Yakın tarihli Insider röportajında, NFT piyasasının üstün gelişiminin yatırım yapmaya ve House Game’i kurmaya ittiğini ifade ediyor. Oyuncular, token üreten ve ikincil piyasada NFT’ler olarak temsil edilen, oyna-kazan ortamında sanal konutlara ve yapılara sahip olabilir.

Rodrigues ise oyun oynamaya yabancı değil. Bostonlu girişimci, 14 yaşındayken ilk video oyununu üretti. 2020’de COVID-19 salgını patlak verdiğinde, Target projesinden, başarılı bir web girişiminden ve ebeveynlerinin ödeneğinden kazandığı parayla belirsiz kripto para birimlerine yatırım yapmaya başladı. Kripto kazançları, bir gün Axie Infinity ve Decentraland gibi devlerle rekabet edeceğini düşündüğü yeni girişimi House Game’i besliyor. Rodrigues, sadece bir Twitter profil resminden daha fazlası olan bir NFT koleksiyonu yapmayı amaçladığını paylaşıyor.

House Game, Pazar günü başladığında oyuncuların Blockchain’de NFT oluşturabilecekleri 7.000 farklı dijital konut ve 700 benzersiz dijital yapıyı içerecek. Teknik incelemeye göre, staking binaları, oyuncuların haftalık olarak Ethereum kazanmak için kullanabilecekleri bir yardımcı para birimi olan CASH üretecek.

House Game neler vaat ediyor?

Oyun çıktığında yaklaşık 3.000 VIP oyuncu yer alacak. Oyunun hali hazırda Discord’da 14.000 kullanıcısı bulunmaktadır. Rodrigues, lansmanından sonra, kendisinin ve ekibinin, oyuncuların NFT’leri ve CASH’leri ile daha fazlasını yapabilmeleri için yardımcı program ekleme üzerinde çalışmaya devam edeceğini belirtti. Bu arada, NFT’lerin potansiyellerinin yalnızca başlangıç aşamasında olduğunu ekliyor:

Gerçekten inanıyorum ve bundan çok da uzak değiliz, NFT’lerin sonunda evrakların, unvanların ve tüm bunların yerini alacağına. Teknoloji çok yeni ve şu anda çoğunlukla sanatsal amaçlar için kullanılıyor, ancak bu sadece başlangıç. NFT’ler ve Blockchain ile kullanım için çok daha fazla potansiyel var.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları
İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları

Özellikle salgın nedeni ile internet üzerinden yapılan işlemler daha önemli hale geldi Bunların en başında da online...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?
Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?

Bitcoin 3 Ocak 2009 ‘da dijital ortamda yazılmış ve günümüzde de kullanılan elektronik para birimidir Daha detaylı...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları
Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları

Tarımda otomasyonla ilgili son teknolojiyi birçok gelişmeler yaşanmıştır Bu tarımdaki otomasyona yönelik gelişmeler...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yakıtta Kalite Kriterleri
Yakıtta Kalite Kriterleri

Bir yakıtın kalitesi, motorlarda iyi performans göstermesini sağlamak için gerekli olan, bir dizi özellik ve ilgili...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar