Aramızdaki Görünmez Bağlar


Film Alemi 1 Nisan 2022 106 views 0 Yorum

Aramızdaki Görünmez Bağlar

Marco Simon Puccioni ’nin yönetmenliğini üstlenmiş olduğu 4k formatındaki yapımda yine Puccioni ile birlikte Luca De Bei ve Gianluca Bernardini filmin senarist ekibini oluşturan isimlerdir. Il filo invisibile adıyla sizlere sunduğumuz filmin başrol oyuncu kadrosunda ise Filippo Timi ile Francesco Scianna ve Francesco Ghegdhi isimleri de başrol oyuncu kadrosunda bulunan simalardır.

 

Leone iki tane babaya sahip ancak annesiz büyüyen ve yeni jenerasyon aile ortamında yetişmekte olan bir gençtir. Toplum baskılarını her an hissetmekte olan Leone hem kendi hislerini dışa vurmak hem de babalarının yaşam tarzını kayıt altına almak için dostu Jacopo ile birlikte kolları sıvar. Tilly isimli bir Amerikalı kadından doğan Leone aslında İtalya ’da yaşamaktadır ve toplum iki baba yeniliğine halen farklı bir gözle bakmaktadır.

 

Leone ile Jacopo kayıt etmeye başladıkları an da henüz nelere sebebiyet vereceklerini anlamazlar ancak video demek bazı özel yaşantıya fazlasıyla girmek demektir. Bu durumun baskısını ise Leone ’nun iki babası da hemen hissetmeye başlar. Video esnasında sorulan sorulan ve bazı mimiklerin yakından çekilmesi Leone ’da bazı soru işaretlerini de doğurmaya başlar. Leone çok geçmeden onun bu hayat tarzından yetişmesini istemeyenler olduğu kadar onu bu konuda destekleyen ve henüz fark etmediği insanlar atta akrabaları olduğunu dahi görmeye başlar. Leone tüm bunları yaşarken bir yandan da hayatında ilk defa hissetmeye başladığı ve adına aşk dediği duyguyu da yaşamaya başlar. Toplum tarafından yargılanmak bıkan Leone şimdi de kendi tercihleri yüzünden yargılanmaktan korkmaya başlar. Ancak yeni yeni farkına varmış olduğu destekçileri onu bu yolda da desteklemeye devam edecekler ve Leone ’nun gerçek kimliğini bulmasını sağlayacaklardır. Leone kimlik tercihinde nasıl bir yol izleyecektir? İki baba ile büyüyen bir bireyin toplumun normal gördüğü kimliği seçmesi mümkün müdür?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/aramizdaki-gorunmez-baglar.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar