Avast Free


Yazılım & Program 31 Mart 2022 123 views 0 Yorum

Avast Free

Avast Free antivirüs programının kurulumu, özellikleri, artıları – eksileri vb. hakkında daha detaylı bilgiye Avast! 5 İncelemesi adlı yazımızdan ulaşbilirsiniz.

Avast Free Antivirüs, ev kullanıcıları için geliştirilmiş ICSA sertifikalı ücretsiz ve Türkçe bir antivirüs programıdır.

Avast Free, virüs tarama işlemi ile bilinen virüslerin büyük bir miktarını tespit edebilmesi yanında önceden bilinmeyen veya kendi kendini yenileyebilen ve direkt taramayla bulunması mümkün olmayan virüsleri de tespit edebilmekte ve virüs temizleme işlemlerini yürütmektedir.

Avast Free, otomatik güncellemeleri ile önemli dosyalarınızı ve programlarınızı sürekli koruma altında tutar. Ayrıca casus yazılım engelleme (anti-spyware) ve anti-rootkit özelliği sayesinde virüs dışındaki diğer zararlı yazılımlara karşı da koruma sağlamaktadır.

Çok Amaçlı Virüs Koruma

Avast Free antivirüs programı en son casus yazılım tehlikesine karşı West Coast Labs Checkmark tarafından onaylı anti-spyware korumasına sahiptir.

Kullanımı Kolay ve Otomatik

Yükleyin ve gerisini ürüne bırakın. Avast Free Web’de sörf yaparken dahil, otomatik güncellemeleri sayesinde sisteminizde gerçek zamanlı koruma sağlar. Kullanımını mümkün olduğunca basitleştirilmiştir.

Test edildi onaylandı

Avast Free 80 milyonun üzerinde kullanıcısı ile Windows güvenliği için en çok denenmiş ve güvenilmiş antivirüs programlarından biridir. Diğer antivirüs ürünlerine göre Avast, çok daha fazla Windows sürümünü (Windows XPten Windows 10 64 Bit’e kadar) destekler.

Avast Free Programının Diğer Özellikleri:

Yerleşik anti-spyware, Yerleşik anti-rootkit, Kendi kendini koruyabilme, Antivirüs kernel/ çekirdek, Basit kullanıcı arayüzü, Standart yerleşik koruma, P2P ve IM kanalları, Ağ kalkanı, Web kalkanı, Otomatik güncellemeler, Virüs karantinası Sistem uyumu Uyumlu Avast temizleyicisi Windows 64 bit desteği, Türkçe dahil 30’un üzerinde dil için destek. Mac OS X desteği Android desteği https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/03/avast-free.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.
İndir

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Turbo Photo
Turbo Photo

Turbo Photo, tüm dijital kamera sahiplerine, fotoğraflarını, düzenleme, geliştirme, rötuş yapma, bakma, yazdırma ve...

16 Haziran 2022 tarihinde eklendi.

LüToShop
LüToShop

LüToShop, dijital resimleriniz üzerinde oynama yapabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir resim düzenleme programıdır...

16 Haziran 2022 tarihinde eklendi.

ABBYY Screenshot Reader
ABBYY Screenshot Reader

ABBYY Screenshot Reader, bilgisayardan görüntü almak için tasarlanmış ekran görüntüsü alma ve dönüştüme...

16 Haziran 2022 tarihinde eklendi.

MAGIX Photo Manager
MAGIX Photo Manager

MAGIX Photo Manager, tüm fotoğraflarınızı kolayca yönetmenize, sunmanıza, organize etmenize ve düzenlemenize olanak...

9 Haziran 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar