Battlefield 2042’ye Battle Royale Modu Gelebilir


Oyun Alemi 9 Şubat 2022 81 views 0 Yorum

DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen, Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı birinci şahıs nişancı video oyunu olan Battlefield 2042, içinde olduğumuz yıl oyun dünyasına giriş yaptı. Xbox X ve S Serisi, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen Battlefield 2042, yüksek çözünürlüklü grafikleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Electronic Arts, uzun zamandır beklenen Battlefield 2042 oyununu 2021’in son çeyreğinde yayınlamayı başardı. Fakat bu başarı EA’nın istediği şekilde ilerlemedi. Steam’de “Battlefield 2042” yazan oyuncular, sunucu sorunları ve oyun çökmeleriyle ilgili memnuniyetsizliklerini kaba bir tabir ile ifade ettiler.


İddialara göre bir Battelfield 2042 oyuncusu kendi başına 100 oyuncu kapasiteli battle royale modu tasarladı. Tasarlanan bu portala Warfiel 100 ismi verildi. Bu portalda birçok battle royalede de olduğu gibi aynı şekilde başlayıp oyunun gidişatında da benzer özellikler bulunuyor. Oyunun diğer battle royalelerden ayıran en önemli özelliği ise daralan haritadaki gaz bulutu yerine haritanın daraldığı bölgelerde yapay zeka oyuncuları bulunuyor ve kapanan haritanın dışına çıktığınız vakit öldürülüyorsunuz.

Öldürülen oyuncuların da tekrardan oyuna dönebilmeleri için bir şansları daha bulunuyor. Ölen oyuncular tasarlanan bir hapishanede mücadele ediyorlar. Mücadeleyi kazanan oyuncular haritaya tekrardan gelerek kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar