BigBug


Film Alemi 31 Mart 2022 83 views 0 Yorum

BigBug

4k film formatıyla ve dublajlı hali ile sitemizde izleyeceğiniz BigBug isimli film 2050 yılında ge��mektedir. 2050 yılında herkes artık farklı bir yaşam tarzını benimsemiştir ve bu yaşam tarzının en büyük parçası da yapay zekâ seviyesinde olan robotlardır. Temizlik işinden, dostluk işine ve hatta yatak odalarına kadar insanların hizmetinde olan robotlar artık her yerde ve her konumdadır. Ancak bu özel robotlar son dönemlerde çok daha üst bir teknolojiye sahip olan yeni model robotların ortaya çıkması ile ordu görevini de üstlenmeye başlarlar. Bu ordunun lideri konumundaki robot ise Yonyx ismindeki bir robottur. Başta insanlık için hizmet etmeye yemin eden bu robot insanlığı tanıdıkça ve insanların başka robotları nasıl kullandığını anladıkça insanoğluna düşman olmaya başlar.

Yonyx lider robotu insanoğlunun gereksizliğine ve onların değersiz olduğuna karar verdikten sonra insanoğlunu esir almayı ve karşı gelenleri de yok etmeyi planlar. Yonyx liderine göre insanoğlunun robotlara hizmet etme zamanı gelmiştir ve artık şu ana dek onlara yapılanlar insanoğluna yapılmalıdır. Bu yüzden yönetimi kısa sürede ele geçirmek için harekete geçen Yonyx lideri insanları köleleştirmek için ilk önce diğer robotlara gerekli emirlerini yollamaya başlar. Bu sayede de tüm robotlar insanların emirlerini yerine getirmemeye başlarlar. Bu durum ise tam bir kaosa neden olur ve karmaşa da bu şekilde alevlenmeye başlar. Fakat filmin asıl konusu tam da böyle bir ortamda bir evde kapalı kalan robotlar ve insanların yaşadıklarına odaklanmaktadır. Robotların isyan ettiği bir ortamda yine robotlarla tek başlarına kalan insanlar için komik anlar da başlamak üzeredir. Yonyx insanları ele geçirme planında başarılı olabilecek midir? İnsanoğlu kendi yarattığı bu güce karşı koyabilecek midir yoksa insanlar kendi sonlarını bu yapay zekâ robotları yaratarak mı hazırlamışlardır?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/03/bigbug.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar