Bir Silahlı Çatışmada Ölmek


Film Alemi 31 Mart 2022 99 views 0 Yorum

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek

Theodore Gibbon ile Tarleton Rathcart aynı kasabada soylu ailelerden gelmelerine rağmen bir türlü aralarındaki çekişmeye son veremezler ve itiraf etmek istemedikleri sırları yüzünden de iki aile büyüğü birbirine girer ve sonunda olay duello yaparak sonuca bağlanır. Fakat bu sonuca bağlama aslında sonu gelmeyen bir kan davasını da peşinden sürükleyecektir. Çünkü duello sonucunda Giddon ailesinden olan taraf ölür ve bu durumu da iyice karıştırır. Kin ve öfkenin peşini bırakmad��ğı aileler arası düşmanlıkta bu sayede başlamış olur.

 

Die in a Gunfight adıyla sizlerle olacak 4k formatlı filmin devamında, 1864 yılında yaşanan olayın ardına birbirlerine delicesine düşmanı kesilen ailenin yolları uzun bir zaman sonra yeniden çakışır. Çünkü bu ailelerden olan Ben ve Mary adındaki iki genç bir şekilde karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak ikili birbirinden çok farklıdır. Ben ailesine sırtını dönmüş ve eski düşmanlıkları saçma bulan bir yapıdadır. Ama Mary ailesinin bu düşmanlığını çok ciddiye almakta hatta onların emirleri doğrultusunda Ben ’i de hiçe sayabilecek bir yapıdadır. Fakat Ben, Mary ’ye deliler gibi aşık olmuştur ve bir şekilde de bu aşkını Mary ’nin ailesi gözünde geçerli kılmalıdır. Fakat Ben sevgilisi Mary ’nin babasına gittiğinde ve ona kızına aşık olduğunu söylediğinde ve üstüne üstlük Mary ile evlenmeye kararlı olduğunu belirttiğinde, Mary ’nin babasından oldukça korkunç bir yanıt alır. Ben ’in gelecekteki kayın babasından aldığı yanıt tam olarak nedir? Mary ’nin babası Ben ’in kızı ile evlenmesine izin verecek midir? Aileleri sırf onların aşkları yüzünden yeniden mi kan dökeceklerdir? Mary ve Ben ’in aşklarının sonunda onları neler beklemektedir? Mary gerçekten de Ben ’e aşık mıdır yoksa bu da ailenin kanlı aileye karşı bir oyunu mudur?

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar