Black Desert CalpheON Şöleni’nde Yeni Bölge ve Sınıf Duyuruldu


Oyun Alemi 9 Şubat 2022 124 views 0 Yorum

 

Pearl Abyss, bugün yeni bir bölge ve yeni bir sınıf da dahil olmak üzere heyecan verici duyuruların yapıldığı Black Desert’ın küresel çevrim içi topluluk etkinliği CalpheON Şöleni’nin, başarıyla gerçekleştirildiğini açıkladı. Etkinliği kutlamak amacıyla Maceracılara özel ödüller de verildi.

 

PC ve konsol için CalpheON Şöleni 11 Aralık’ta, ardından mobil için CalpheON Şöleni 12 Aralık’ta düzenlendi. Her ikisi de resmi YouTube ve Twitch kanallarında 9 farklı dilde canlı olarak yayınlandı. 550.000’den fazla küresel izleyicinin izlediği etkinlik, tekil izleyici sayısında bir rekor elde etmenin yanı sıra, Twitch’te oyun kategorisinde en yüksek ikinci izleyici sayısına da ulaştı.

Yepyeni etkinlikler ve eşyalar duyuruldu

PC ve konsol şöleninde yeni içerik olan “Sonsuz Kış Dağı” da duyuruldu. Sonsuz Kış Dağı, yeni görevler ve canavarların yanı sıra snowboard ve kar balıkçılığı gibi heyecan verici özelliklerin de bulunduğu karla kaplı bir dağdır. Her levelden Maceracılar, bu içeriğin tadını çıkarabilir. Etkinlikte yeni bölgenin yanı sıra Eserler, Labreska’nın Miğferi, KaraYıldız Alt Silah ve Deboreka Kemer gibi yepyeni eşyalar da görücüye çıktı.

Ayrıca Sınıf Yenilemesi ve Kış Sezonu sunucuları da duyuruldu. 22 Aralık’ta, becerileri, görünümleri ve sınıflar arasındaki denge dahil olmak üzere toplam 17 sınıf yeniden hayat bulacak. Kış Sezonu sunucusu, Maceracılara karakterlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmeleri için çeşitli avantajlar sağlayacak.

Yeni sınıf “Eclipse” geliyor

Black Desert Mobile CalpheON Şöleni sırasında ise, Nova tabanlı yeni bir sınıf olan Eclipse tanıtıldı. 14 Aralık’ta yayınlanması planlanan Eclipse, yeni bir dizi benzersiz beceri ve oynanış deneyimi sunacak.

Öte yandan, sınırlı sayıda üretilen Kara Şövalye figürü, 17 Aralık’tan itibaren Pearl Abyss ürün mağazasından satın alınabilecek. İnanılmaz derecede ayrıntılara sahip olan bu ürün, Koreli profesyonel figür üreticisi olan Blitzway iş birliği ile geliştirildi. Kara Şövalye figürünü satın alan oyuncular aynı zamanda onlara özel oyun içi eşyalar sağlayacak kuponlar alacak.

CalpheON Şöleni ve Kara Şövalye figürü hakkında daha fazla bilgiyi, resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.Black Desert CalpheON Şöleni’nde Yeni Bölge ve Sınıf Duyuruldu!

Black Desert TürkiyeMENA: http://tr.playblackdesert.com

Black Desert Konsol: https://www.console.playblackdesert.com

Black Desert Mobile: https://www.world.blackdesertm.com

Pearl Abyss Mağazası: https://pearlabyss.gururang.com/en

 

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar