Blizzard, 2022’de Mobil Cihazlar İçin Warcraft’ı Yayınlayabilir


Oyun Alemi 7 Şubat 2022 112 views 0 Yorum

Activision Blizzard’ın 2021 dördüncü çeyrek kazanç raporune göre, yeni “mobil Warcraft içeriğinin” 2022 yılında yayınlanması planlanıyor. Bir Warcraft mobil oyunu olacağını varsaymak her ne kadar yüksek ihtimal gibi dursa da, belirsizlik şu an için devam ediyor.

Raporda, “Blizzard, World of Warcraft ve Hearthstone’daki yeni deneyimler de dahil olmak üzere 2022’de Warcraft serisi için önemli miktarda yeni içerik planlıyor ve yepyeni mobil Warcraft içeriğini ilk kez oyuncuların eline geçirmeyi planlıyor” ifadeleri yer alıyor.

Bu “mobil Warcraft içeriğinin” gerçekte neler sunacağına gelince, şu an için herhangi bir kesinlik bulunmuyor. Activision Blizzard, bir kazanç raporu sırasında Warcraft’ı mobil cihazlar için dile getirmiyor. 2021 yılında yine bir kazanç raporu, oynaması ücretsiz iki farklı Warcraft mobil oyununun “ileri geliştirme” aşamasında olduğunu belirtmişti.

Warcraft’ın teknik olarak daha önce “mobil içeriği” vardı. Son birkaç WoW genişletmesi için, oyuncular ek oyun içi kaynaklar kazanmak için oyunun mobil yardımcı uygulamasını kullanabilir veya takipçilerin seviyesini yükseltmeyi ve onları görevlere göndermeyi içeren mini oyunlar oynayabilir.

Bildiğiniz üzere Activision Blizzard, geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından 69 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alınmıştı. Bu gelişmenin mobil oyunlar üzerinde nasıl bir etkisi olacak, hep birlikte göreceğiz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar