Bu 10 DeFi Altcoin’i Önemli Duyurular Yaptı: İşte Bilmeniz Gerekenler!


Finans 28 Şubat 2022 106 views 0 Yorum

DeFi altcoin piyasası, Blockchain ve kripto para birimi alanının en çok aranan yönlerinden biri. Bu nedenle, Kriptokoin.com olarak okuyucularını DeFi alanındaki en son haberlerden haberdar etmek için, geçen haftanın en iyi DeFi güncellemelerinden bazılarını da derledik.

İşte haftanın kaçırmamanız gereken DeFi altcoin haberleri

Hızla yükselen NFT platformu tofuNFT, Astarbots ile ortaklığını duyurdu. Sonuç olarak, AstarBots’un 8.800 piksellik bot koleksiyonu tofuNFT’de mevcut olacak. Ayrıca, tofuNFT, daha önce Binance Chain üzerindeki en büyük NFT pazarı olan SCV Finance olarak biliniyordu.

DeFi platformu Horizon Protocol yakın zamanda Chainlink “price feed” veri akşını entegre etti. Bu nedenle, Chainlink veri akışı, Horizon’a güvenilir ve doğru varlık fiyatlarına erişim sağlayacak. Ayrıca entegrasyon, popüler Blockchain Binance Chain’de (BSC) gerçekleşti.

Arbitrum ile stratejik olarak ortak olduğu için, Request Finance’inde kripto faturalandırması ve bordrosu kolaylaştı. Duyuruya göre, Arbitrum artık Request Finance’de daha hızlı ve daha ucuz faturalandırmayı ve maaş bordrosunu kolaylaştıracak.

Celer Network, yakın zamanda Clover Finance ile stratejik bir ortaklığa girdi. Ortaklık, Clover’ın önerdiği EVM Blockchain ile diğer katman 2 Blockchain’ler arasında multi chain bir varlık köprüsünün başlatılmasını kolaylaştırmaya yardımcı olacak.

Merkezi olmayan NFT platformu Solv Protocol, borç verme ve kaldıraç ticareti protokolü OpenLeverage ile ortaklık kurdu. 22 Şubat’ta başlayan ödül etkinliğinin 1 Mart 2022’de sona ermesi planlanıyor.

Popüler Güney Kore borsası Coinone, LABEL Vakfı’nın kripto para birimi LBL için destek ekledi. Bu nedenle, mevcut ticaret çifti LBL/KRW olacaktır. Ayrıca, resmi olarak listeleme 24 Şubat 2022’de gerçekleşti.

Avalanche tabanlı AMM platformu Platypus Finance, white list’e Echidna, Vector ve Yield Yak’ı ekliyor. Bu nedenle, duyuruya göre, bu eklemeler ancak kodlarının ve sunulan denetim raporlarının derinlemesine incelenmesinden sonra mümkün olmuştur.

Kripto para piyayası, ilk EVM uyumlu ZK rollup’ı karşılamaya hazırlanıyor. Bu nedenle, toplama kısa süre önce popüler halka açık Blockchain Ethereum’da test ağını başlattı.

Solana tabanlı metaverse finans protokolü Larix, Chainlink’in ve onun güvenilir price feed’lerinin desteğini alıyor. Sonuç olarak, duyuruya göre Larrix, Solana’daki borç verme ve ödünç alma faaliyetlerini güvence altına almak için Chainlink price feed veri akışını kullanacak.

Son olarak, Avalanche tabanlı AMM protokolü Platypus, yerel USDT havuzu için destek ekledi. Sonuç olarak havuz, kullanıcılarına Bitfinex’ten Avalanche’a USDT basma fırsatı sunan heyecan verici APY’lerle birlikte geliyor.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları
İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları

Özellikle salgın nedeni ile internet üzerinden yapılan işlemler daha önemli hale geldi Bunların en başında da online...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?
Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?

Bitcoin 3 Ocak 2009 ‘da dijital ortamda yazılmış ve günümüzde de kullanılan elektronik para birimidir Daha detaylı...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları
Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları

Tarımda otomasyonla ilgili son teknolojiyi birçok gelişmeler yaşanmıştır Bu tarımdaki otomasyona yönelik gelişmeler...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yakıtta Kalite Kriterleri
Yakıtta Kalite Kriterleri

Bir yakıtın kalitesi, motorlarda iyi performans göstermesini sağlamak için gerekli olan, bir dizi özellik ve ilgili...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar