Büyükbaba ile Savaş


Film Alemi 1 Nisan 2022 136 views 0 Yorum

Büyükbaba ile Savaş

The War with Grandpa isimli bu muhteşem eğlenceli 4k filmde, Peter, büyükbabasının kendi evlerine yerleşmesi ile birlikte, odasını kaybetmiştir ve artık tavan arasında kalmaktadır. Peter, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, büyükbabasından odasını tekrar alabilmek için bir savaş başlatacaktır. Fakat Peter ’in büyükbabası Ed de en az Peter kadar bu odayı sevmektedir.

 

Ed, çok sevdiği eşi ile birlikte yaşayan bir adamdır. Günlerini birbirlerine vakit ayırmakla geçiren bu yaşlı çift son derece mutludur. Bir gün, bu mutluluk trajik bir şekilde, sonsuza kadar sona erer. Ed ’in eşi, talihsiz bir şekilde hayatını kaybeder. Bu kayıp Ed için son derece zordur. Ed, ölümünün üzerinden uzun süre geçmesine rağmen çok sevdiği eşinin ölümünü kabullenemez. Ed, eşinin de ölümünden sonra evinde tek başına yaşamaktadır. Bu ev, Ed ve eşinin zamanında beraber inşa ettiği bir evdir. Ed, bu evin eşinden kendisine kalan bir hatıra olduğunu düşünerek evde yaşamaya devam eder.

 

Ed ’in Sally adında bir kızı vardır. Sally ’nin Peter adındaki bir çocuğu ve ideal bir ailesi vardır. Annesinin ölümü Sally için de son derece yıkıcı ve trajik bir olaydır. Sally, annesinin ölümünden sonra, babası Ed ’in evinde tek başına yaşadığı gerçeğinden hoşnut değildir. Bu yüzden Sally, babası Ed ’in gelip kendisinin yanında yaşamasını istemektedir. Sally babasına giderek, kendi evine taşınmasını teklif eder. Fakat Ed, yaşadığı evin, kendisine eşinden hatıra kaldığını söyleyerek bu teklifi reddeder. Sally, babasının tek başına yaşıyor olmasından rahatsızdır ve onu kendi evine almakta kararlıdır. Sally ’nin ısrarlarıyla beraber Ed, kızı Sally ’nin evine taşınmayı kabul eder.

 

Ed, Sally ’nin evine gelir ve Sally, babası Ed ’i oğlu Peter ’in odasına yerleştirir. Peter ’in yeni odası ise tavan arasıdır. Peter, büyükbabasını çok sevse de odasını geri alabilmek için büyükbabasına tatlı bir savaş açacaktır.

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/buyukbaba-ile-savas.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar