Call of Duty Warzone: Mobile 2022’de Gelebilir


Oyun Alemi 7 Şubat 2022 145 views 0 Yorum

Activision’a göre oyunun 2022’de çıkacakması bekleniyor. Daha önce bunun Warzone’un mobil bir versiyonu olduğunu belirtmişti. Fakat şimdiye kadar oyun resmi olarak duyurulmadı. Ancak Warzone Mobile geçen yıl internette yayınlanan iş ilanlarında birçok kez bahsedilmişti. Bu hafta Warzone Mobile, özellikle PlaytestCloud’un veritabanına eklendiğide ortaya çıktı.


Oyunculara Call of Duty Warzone’un mobil versiyonunu sağlayacak iki farklı güçlü öneri var. Bunlardan biri, Mayıs 2020’de daha fazla mobil oyun yayınlayacaklarını doğrulayan Activision CEO’su. Diğeri ise Reddit’te görünen “WarzoneMobile” adlı bir alt dizin. Subreddit’in moderatörlüğünün Call of Duty: Mobile’ın topluluk lideri dF_Founder olduğu ve alt dizinin oyun hayranları tarafından açılmadığı söyleniyor.

Tom Henderson Salı günü Twitter’da “Call of Duty: Warzone Mobile 2022’de piyasaya sürülecek” ifadelerini kullandı. Ağustos ayında Activision, Call of Duty serisine yeni girişler geliştirmek için Solid State adlı dahili bir mobil oyun geliştirme stüdyosunu başlattı. Ardından Beenox, Activision Shanghai ve Digital Legends’ın 2021 boyunca yeni Call of Duty mobil oyunlar geliştirdiği ortaya çıktı.

Bu iddaların üzerine CoD yayımlayıcı Activision şirketinin başkanı Rob Kostich, “Mobil platformda daha çekici bir büyüme gördüğümüz uzun vadeli düşündüğümüzde, mobili genel Call of Duty ekosistemine daha iyi bağlama fırsatı olduğuna inandığımızı ve agresif bir şekilde yardımcı olması için yetenekli kişileri işe aldığımızı söyleyebilirim.” ifadelerine yer verdi.

“Call of Duty: Mobile” için resmi bir tarih yok. Ancak, tiyatro mobil ekibini almaya devam ederseniz bu, oyunun henüz tamamlanmadığını gösterir. En iyi ihtimalle Call of Duty Warzone’un mobil versiyonunun 2022 ortalarında veya sonlarında çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar