Coaster Racer


Oyun Alemi 10 Nisan 2022 62 views 0 Yorum

Coaster Racer

Coaster racer oyunu bilgisayarlarda yön tuşları, A, S, D, W, Z ve X tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla kullandığınız arabayı yada motorsikleti kontrol edin.Z ile direksiyondan ellerinizi çekip havaya kaldırarak serbest sürüş yapın. X ile de nitro hız özelliğini açarak arabanızı hızlandırın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın sol tarafındaki direksiyon ile Z tuşuna ve sağ taraftaki gaz, fren ve N butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Menü sayfasının üst tarafındaki NAME ENTRY kısmına isminizi yazın. RACE SELEC butonuna tıklayıp bir bölüm seçerek coaster racer oyunu oynamaya başlayın. UPGRADES kısmından aracınızın özelliklerini arttırabilirsiniz. Buradan aracınızın hızını, tekerleklerini, nitro hızını ve fren sistemini geliştirebilirsiniz.Ayrıca bu kısımdan aracınızı taksi yada motorsiklet olarak seçebilirsiniz. Her iki aracında özelliklerini ayrı ayrı arttırabilirsiniz.ACHIEVEMENTS menüsünden yarış seçenekleri seçebilirsiniz. Burada tekli araba yarışı, sadece lider olarak tamamlayacağınız araba yarışı, puan toplama, kaza yapmama, 500 metre gitme, 50 saniye nitro hızda gitme gibi seçenekler bulunuyor. Menü sayfasındaki DIFFICULTY kısmında EASY kolay, NORMAL ve HARD zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Bu seçeneklern birinin üzerine tıklayıp coaster racer oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar