Dostumun Yolculuğu


Film Alemi 1 Nisan 2022 118 views 0 Yorum

Dostumun Yolculuğu

Birçok köpek hayat yaşamı gerekse de sahibi Ethan ’ı asla bırakmayan ve yeniden soluğu onun yanında alan sadık köpek Bailey ’in hikayesinin anlatıldığı Dostumun Yolculuğu isimli 4k filmde bu sefer Bailey, Ethan değil onun biricik torunu CJ ’in yeni koruyucusudur.

 

Hayatlarına CJ ’in girmesi ile hayatları tamamen değişen aile artık çok daha mutludur. Ancak bu mutlulukları uzun sürmez ve CJ ’in annesi bir gün kızını Ethan ’lardan almaya gelir. Bailey ise CJ ’in peşinden koşamayacak derecede yaşlanmıştır. Ancak Bailey küçüğü bırakmak istemez ve yeniden onu korumak için öldüğünde onun yakınlarında bir bölgede yeniden hayata gelir.

 

Ethan yerine CJ ’i seçen Bailey o andan itibaren CJ ’in koruyucu meleği olmuştur. Bir an bile ayrılmayan ikilinin hayatı uzunca bir süre güzel geçer. CJ büyümektedir ve sonunda da büyükanne ve büyükbabasını merak eder. Bailey ile birlikte Ethan ’ları görmeye giden CJ büyükbaba Ethan ’ın ona anlatacağı hikâyeyi dinlemeli ve sadık köpeğinin aslında kim olduğunu anlamalıdır.

 

Gail Mancuso ’nun yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu A Dog’s Journey isimli yapımda W. Bruce Cameron, Maya Forbes ve Cathryn Michon isimleri de senarist köşesindeki deneyimli yazarlardır. Josh Gad ’ın seslendirmen olarak katıldığı başrol oyuncu ekibinde ayrıca Kathryn Prescott ve Dennis Quaid isimleri de bulunmaktadır. Bailey bunca yıldır Ethan ’a korumalık yaparken neden bir an da torun CJ ’i seçmiş ve onu korumaya başlamayı istemiştir? Bailey ’in bu yeni tercihinde Ethan ’ın giderek yaşlanması mı yoksa başka bir sebep mi gizlidir? CJ neden bunca zamandır köpeği hakkındaki gerçeklerden bihaberdir? Ethan bu dünyadan gittikten sonra Bailey yeniden dünyaya dönecek ve Ethan ’ın ailesini korumaya devam edecek midir? Yoksa bu hikâye Ethan ’ın ölümü ile son mu bulacaktır?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/dostumun-yolculugu.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar