Dünyaca Ünlü Marka, Bu Altcoin’i Seçti: NFT Ortaklığı Kuruldu!


Finans 27 Şubat 2022 140 views 0 Yorum

İtalyan lüks moda evi Dolce & Gabbana (D&G), altcoin projesi Polygon destekli NFT müzayede yeri olan UNXD ile devam eden bir ortaklık yoluyla, Non Fungible Token (NFT) koleksiyonunu genişletiyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

D&G, Polygon’da özel NFT koleksiyonu başlatıyor

Dolce & Gabbana, Eylül 2021’de tarihi “Collezione Genesis” koleksiyonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından NFT serisini genişlettiğini duyurdu. 4 Ekim 2021’de İtalyan firma ilk olarak Dolce & Gabbana DGFamilyNFT Topluluğu’nun yaklaşan lansmanından bahsetti.

Sırada ne var: Dolce&Gabbana NFT topluluğu, ayrıca yalnızca UNXD_NFT ile ortaklığı. İlk üyeleri Collezione Genesi müzayedesinin kazananları olacak ultra özel altın seviye dahil 4 özel seviye. UNXD_NFT ve Dolce&Gabbana’nın bu ilk koleksiyonunu bu kadar başarılı yapan birçok ortağa, özellikle de muazzam desteği ve PoS chain harika bir kullanıcı deneyimi sağlayan Polygon’a özel teşekkürler.

Genişletme, lüks dijital ürünler için küratörlüğünde bir NFT piyasası olan UNXD ile işbirliği içinde yapılacak. Genişletme, “DGFamilyNFT topluluğu”nun bir parçası olarak adlandırılıyor ve UNXD’nin Poligon ağı üzerine kurulu platformunu kullanacak. Dün (25 Şubat), D&G ve UNXD, Twitter Spaces’ta DGFamily ve yaklaşan satışı hakkında konuştu.

Dolce&Gabbana ve UNXD_NFT, DGFamily topluluğunun merakla beklenen lansmanını duyurdu. 3 farklı Kutu + dijital, fiziksel ve deneyimsel avantajlar, sahiplerini gerçek hayat ile metaverse arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Projenin içeriğinde neler var?

Dolce & Gabbana’nın ilk koleksiyonu, son derece popüler ‘Doge Crown’ da dahil olmak üzere dokuz NFT’nin lansmanını içeriyordu. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından tasarlanan dijital ürün, yedi mavi safir ve 142 elmas içeriyordu. Orijinal parçalardan beşi, metaverse için UNXD tarafından barındırılan sanal yineleme ile fiziksel yaratımlardı. Özel koleksiyoncular ve tasarımcı organizasyonlarının bir karışımına satılan koleksiyon, ikonik moda şirketine 5,5 milyon dolardan fazla gelir sağladı.

Drexel Üniversitesi’nde sanal gerçeklik ve sürükleyici medya program direktörü Nick Jushchyshyn, o sırada yedi haneli satışın ‘şaşırtıcı olmadığını’ söyledi. Jushchyshyn, dünyaca ünlü tasarımcıların dijital dünyayı benimsemesinin ve benzersiz bir şey yaratmasının etkisine dikkat çekerek koleksiyonu ‘birden biri’ olarak nitelendirdi.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları
İnternet Bankacılığının Avantaj ve Dezavantajları

Özellikle salgın nedeni ile internet üzerinden yapılan işlemler daha önemli hale geldi Bunların en başında da online...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?
Bitcoin Nedir? Ne İşe Yarar?

Bitcoin 3 Ocak 2009 ‘da dijital ortamda yazılmış ve günümüzde de kullanılan elektronik para birimidir Daha detaylı...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları
Hassas Tarımda Son Teknoloji Otomasyon Uygulamaları

Tarımda otomasyonla ilgili son teknolojiyi birçok gelişmeler yaşanmıştır Bu tarımdaki otomasyona yönelik gelişmeler...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yakıtta Kalite Kriterleri
Yakıtta Kalite Kriterleri

Bir yakıtın kalitesi, motorlarda iyi performans göstermesini sağlamak için gerekli olan, bir dizi özellik ve ilgili...

28 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar