eFootball 2022 için beklenen güncelleme nihayet yayında; işte oyuna gelen yenilikler


Oyun Alemi 16 Nisan 2022 92 views 0 Yorum

eFootball 2022 için beklenen güncelleme nihayet yayında; işte oyuna gelen yenilikler

Konami merakla beklenen eFootball 2022 V1.0.0 güncellemesini paylaştı. Ücretsiz olarak indirilebilen eFootball 2022 yeni güncellemeyle yeniliklere kavuşuyor.

Güncelleme sahadaki farklı pozisyonlarda oyunculara daha fazla seçenek ve ve gerçek dünyadaki futbol mantığına dayalı taktiksel mücadeleler sunuyor. Yeni kontrollerin eklendiği oyuna Sezon isimli yeni bir mod da eklenmiş durumda. Her sezon futbol dünyasında yaşanan güncel konuları oyun da karşımıza çıkacak.  1. sezonun teması ”Yeni Oynanış Yaklaşımı, Takım Oluşturma ve Lisanslar”. Ayrıca daha önce ”Creative Team” (Yaratıcı Takım) olarak tanıtılan oyun modunun ismi “Dream Team” (Rüya Takım) olarak değişti ve bu sürümle birlikte oyuna eklendi. Bu mod, oyunculara kendi takımlarını kurma, dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncuların ”Rüya Takımlarına” karşı oynayabilme imkanı sağlıyor. Oyuncu ve top hareketlerinin yeniden tasarlandığı oyun yeni pas ve şut çeşitleri yer alıyor.

Dudak uçuklatan pas çeşitleri

Dudak Uçuklatan Alçaktan Pas: Topun gönderildiği takım arkadaşının ayaklarına atılan süratli bir pas. Daha uzun mesafeye atılan paslarda top, genellikle havada süzülüyor.Dudak Uçuklatan Yüksekten Pas: Normal yüksekten pasa göre daha alçaktan giden daha süratli bir pas.Dudak Uçuklatan Ara Pası: Normal Ara Pasının daha hızlı bir versiyonu, genellikle topu alan oyuncunun ayaklarının daha yakınında bitiyor.Dudak Uçuklatan Yüksek Ara Pası: Normal Yüksek Ara Pasından daha süratlidir ve hafif daha alçak bir eğime sahiptir. Ek olarak top, normale göre topu alan oyuncunun ayaklarının daha yakınında bitiyor.Dudak Uçuklatan Orta: Biraz daha alçaktan atılan daha hızlı bir orta. Ayrıca daha güçlü bir falsoya sahiptir.Dudak Uçuklatan Alçaktan Orta: Normal Alçaktan Ortaya göre daha hızlı ve serttir. Ayrıca top genellikle topu alan oyuncunun hemen önünde seker.

Dudak Uçuklatan Şutlar

Normal şutlardan daha hızlı ve daha hassastırBu güncelleme ile oyuncular artık Dudak Uçuklatan Şutları becerileri doğrultusunda farklı şut türlerinde kullanabiliyor.Tüm Dudak Uçuklatan Şutlar oyuncunun atışa hazırlanmasıyla doğru orantılı olarak bir risk/ödül unsuru barındırıyor.

Oyunda savunma taktikleri ve komut ayarlarında değişiklikler de göze çarpıyor. Güncelleme PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/Series S, Xbox One, Windows ve Steam için indirmeye sunulmuş durumda.

İlgili video

eFootball 2022 ’nin oynanış videosu

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar