Gran Turismo 7’nin Yeni Oynanış Videosu – Daytona International Speedway


Oyun Alemi 23 Şubat 2022 115 views 0 Yorum

Gran Turismo 7, bu yıl merakla beklediğimiz oyunlar kategorilerinde hem PlayStation hem de yarış oyunları cephesinde önemli bir yere sahip. Kendisiyle buluşmamıza öyle çok da uzun bir süre kalmadı, ama bizleri nasıl bir oyunun beklediği konusunda merak içerisindeyiz elbette.

Bu merakı giderebilecek şeylerden birisi de yayınlanan fragmanlar oluyor. İşte bu fragmanlar arasına bir yenisi eklendi; Daytona International Speedway oynanış videosu paylaşıldı.

Önceki iki oyunda yer alan Daytona pistini, yeni oyunda da bulunuyor görülebileceği üzere. Fragmanda; önce kokpit içerisinden yarıştan bir kesit sunuluyor, sonrasında da tekrarını izliyoruz, ama bu sefer 60fps’den 30fps’ye düşürülüp detaylar yükseltilmiş bir şekilde.

Geçtiğimiz ay da Deep Forest Raceway’den bir oynanış videosu paylaşılmıştı. Her iki videodan oyunun gerek sesler konusunda gerek görsel açıdan nasıl bir performans sergileyeceğine dair fikir edinmek mümkün. Yarışların gerçekleştiği zaman dilimi seçiminde de benzer bir yol izlenmiş, akşamüzeri diyebileceğimiz bir vakitten görüntüler paylaşılarak ışıklandırma ve gölgelendirme açısından da bizleri nelerin beklediği bir anlamda gösterilmiş oluyor.

Gran Turismo 7, 4 Mart’ta oyun severlerin beğenisine sunulacak. Rakiplerini geride bırakıp bu yılın en iyi yarış oyunu olabilecek mi bakalım, takipteyiz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar