GRID Legends’tan Yeni Bir Fragman Yayınlandı


Oyun Alemi 7 Şubat 2022 104 views 0 Yorum

Bu senenin yarış oyunlarından ilki olacak GRID Legends, bu ay sonunda oyun severlerle buluşacak. Önümüzdeki ay Gran Turismo 7 gibi çok sağlam bir yarış oyunu gelecekken, GRID Legends’ın ne kadar şansı olur bilemiyorum.

Ama her oyunun bir alıcısı olur, GRID serisinin de takipçileri var, bu yeni oyuna da bir şans vereceklerdir herhalde. Çıkış tarihi yaklaştıkça, oyunla ilgili tanıtımlara da hız veriliyor doğal olarak; bir fragman daha paylaşıldı. Fragmanda farklı yarış modları, araçlar, oyunun geçeceği mekanlardan hızlıca bahsediliyor ve güzel bir özet sunuluyor.

GRID Legends’ın “Driven to Glory” adlı hikaye modu, bir film tadında hazırlanmış, bol bol ara sahneyle desteklendiği görülüyor. Tabii bu serinin takipçileri arasında bir ayrıma yol açtı; kimileri beğendi, kimileri eleştirmekte. Her ne olursa olsun, geliştiriciler bu moddan umutlu. Öte yandan 22 oyuncunun aynı anda yarışabileceği multiplayer modu da mevcut. Barselona, Londra, Moskova, Paris, Dubai, San Fransisco gibi pek çok ikonik yarış mekanını ziyaret edeceğimiz oyunda, ‘Race Creator’ ile kendi yarışlarımızı da oluşturabileceğiz.

Bütün bunlar, oyunun başarılı olmasını sağlayabilecek mi, bunun cevabını çok yakında alacağız. GRID Legends, 25 Şubat’ta çıkış yapacak. Bakalım yarış severlerin beğenisini kazanabilecek, yapımcılarını memnun edecek bir satış düzeyine ulaşabilecek mi.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar