Gunpowder Milkshake


Film Alemi 31 Mart 2022 111 views 0 Yorum

Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake isimli 4k filmde, tehlikeli ve ölümcül işlerin ortasında yer alan Scarlet ve kızı, ölümle burun buruna gelmek üzeredir. Scarlet ’in henüz küçük yaşta olan Sam ’i terk etmesi sonrasında Sam, kendisine yeni bir yol çizmek ve hayatta kalmak zorundadır. Sam ’in annesi olmadan yaşayacağı hayat, en az annesininki kadar tehlikeli olacaktır.

 

Filmin başrolünde yer alan Sam, annesinin yolunu takip ederek, başarılı bir suikastçı olur. Sam karakterini Karen Gillan isimli oyuncu canlandırır. Sam ’in annesi olan Scarlet, tehlikeli işler yapmaya alışmış, tecrübeli ve usta bir suikastçıdır. Bir gün Scarlet ’i öldürmeyi amaçlayan birkaç adam ortaya çıkar. Bu adamlar, kendisini öldürmek üzere Scarlet ’e gittiklerinde umduklarını bulamaz. Scarlet, bütün adamları öldürerek şehirden kaçar. Şehirden kaçan Scarlet, küçük kızı Sam ’i ise yanına alamaz. Bir başına kalan Sam, annesinin çalıştığı şirketten birisi tarafından sahiplenilecektir. Scarlet karakterini Game of Thrones dizisindeki Cersei rolüyle tanınan Lena Headey isimli oyuncu canlandırır.

 

Annesi kendisini terk ettikten sonra bir başına kalan Sam ’i, Nathan yanına alır. Nathan, Scarlet ’in suikastçı olarak çalıştığı şirketin insan kaynakları alanında yer alan bir çalışandır. Nathan karakterini Paul Giamatti isimli oyuncu canlandırır. Nathan, Sam ’i de tıpkı annesi Scarlet gibi bir suikastçı olarak yetiştirir. Yıllar boyunca Nathan ’dan eğitimler alan Sam, en az annesi kadar başarılı olur. Nathan ’ın çalıştığı şirkette bir gün bir hırsızlık olur. Bir adam, şirketten para çalmıştır. Nathan, bu adamı bulup parayı geri getirmesi için Sam ’i görevlendirir.

 

Parayı çalan adamı bulmak isteyen Sam, hiç tahmin etmeyeceği olaylarla karşılaşır. Kendisini 8 yaşındaki bir kızı kurtarmak zorunda kalırken bulan Sam, aynı zamanda da annesinin intikamını almak ister. Sam, bütün bunları tek başına başarabilecek midir?

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar