Kaçırma


Film Alemi 31 Mart 2022 88 views 0 Yorum

Kaçırma

Quinn ’in aniden kendisini Vietnam ’da bir parkta hafızası kaybolmuş bir şekilde bulmasını anlatan Abduction (Kaçış) 2019 yapımı bir aksiyon, bilim kurgu ve 4k formatlı bir korku filmidir.

Film, başrol karakteri Quinn ’in bir beyin sarsıntısı geçirmesi ile başlar. Sağlığı yerinde olan Quinn, bir beyin sarsıntısı geçirir ve bayılır. Bu bayılma, akabinde Quinn ’in bir süre bilinçsiz bir şekilde uyumasına sebep olur. Quinn, nihayet uyanır ve şok edici gerçek ile karşılaşır. Quinn, Vietnam ’da bir parkta uyanmıştır. Daha önce Vietnam ’a hiçbir şekilde gitmemiş olan Quinn, bu olanları açıklayamamaktadır. Ayrıca Quinn hafızasını da silinmiştir. 

Quinn, dilini bile bilmediği Vietnam ’da dolaşmaya başlar. Bu sırada Quinn ’in hafızası da yavaş yavaş yerine gelmektedir. Quinn, çok sevdiği kızının kaçırılmış olduğunu hatırlar. Kızına derin bağlarla bağlı olan Quin, kızını kurtarmak için harekete geçer. Fakat Quinn ’in bu şehirde ne bir tanıdığı vardır ne de kızını nerede, nasıl bulacağını bilmektedir. Quinn kendisini kızına götürecek bir ipucu bulmak umuduyla Vietnam ’da dolaşmaya başlar. Quinn karşılaştığı insanlara kızını sorar, fakat hiç kimse Quinn ’in kızına dair bir şey bilmemektedir. 

Conner, uzun yıllar boyunca asker olarak görev yapmış bir adamdır. Conner yıllar boyunca görev yaptığı askeriyenin bürokratik atmosferinden sıkılır ve askeriyeden ayrılır. Bu noktadan sonra Conner, kiralık bir katil olur. Kriminal yeraltı dünyasının bilinen isimlerinden biri haline gelen Conner, tıpkı Quinn gibi Vietnam ’da bir parkta uyanır. Conner ’ın da hafızası yerinde değildir. Conner bir şeyler hatırlamaya başladıkça, eşinin kaçırılmış olduğunu hatırlar.

Her ikisi de sevdiği birisini kaybeden bu iki adam, bir araya gelerek, güçlerini birleştirir. Quinn ve Conner, Conner ’ın eşini ve Quinn ’in de kızını bulmak üzere Vietnam ’ı dolaşmaya başlar. Fakat karşı karşıya oldukları şey, 400 yıldır bu dünyada olan, doğaüstü bir güçtür. 

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/03/kacirma.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar