La Casa De Papel’in Yaratıcısı Alex Pina’dan Yeni Dizi


Film Alemi 3 Nisan 2022 107 views 0 Yorum

La Casa De Papel'in Yaratıcısı Alex Pina'dan Yeni Dizi

Pina, Netflix’le yaptığı genel anlaşmayı uzattı!

La Casa De Papel’in yaratıcısı Alex Pina, yayıncıyla küresel özel anlaşmasını uzattı. Bu anlaşma, Pina’nın Covid-19 pandemisinden ilham alan yeni dizisini de içerecek. Henüz adı bilinmeyen dizi, ülkenin yüzde birinin yüzeydeki felaketten kaçmak için geri çekildiği lüks bir yeraltı sığınağında geçecek. Pina, gösterinin ilhamının, 9 Ekim 2021’de bir İspanyol gazetesinde yayımlanan, koronavirüs pandemisinin ardından sığınak satın alan zengin İspanyollar hakkındaki bir makaleden geldiğini söyledi.

Pina, “İnşa edilmekte olan yeni barınaklardan bazıları toprak altındaki lüks evlerdi. Sinema, havuz, spa, spor salonu ve ortak bahçeler gibi özel hizmetler, su ve yiyecek ile beş yıldan fazla hayatta kalmak için imkanlar yer alıyor. 75 kişilik bir yeraltı topluluğu dizinin hikayesini oluşturuyor. Sonra, orada hayatın nasıl olacağını düşündük. Aceleyle ve münhasıran kaçtıkları bir yeraltı sığınağında sosyal, aile ve romantik ilişkiler irdelenecek.” dedi.

Pina, Madrid merkezli yapım şirketi Vancouver Media aracılığıyla, orijinal seride Pedro Alonso tarafından canlandırılan karakterin arka hikayesine odaklanan bir prequel olan La Casa De Papel spin-off projesi Berlin’i de geliştiriyor. Berlin, 2023’te Netflix’te prömiyer yapacak. Aslen, 2017 yılında İspanyol kanalı Anten 3 için yaratılan La Casa De Papel, Netflix’te uluslararası bir hit haline geldi ve 3. sezondan sonrası için para yatırmaya başladı. Orijinal dizinin son beş bölümü 3 Aralık’ta Netflix’te yayınlandı.

Netflix ayrıca, Squid Game oyuncusu Park Hae-soo’nun Berlin rolünü oynamaya hazır olduğu Kore versiyonuna da yeşil ışık yaktı. 2018’de Netflix, şirketin İngilizce olmayan bir içerik oluşturucuyla yaptığı bu tür ilk anlaşmalardan biri olarak, Pina ile küresel bir özel anlaşma imzaladı. The Hollywood Reporter’a konuşan Pina, Money Heist’e ek olarak, Pina ve Vancouver Media’nın suç draması Sky Rojo ve Netflix için İngiliz-İspanyol gizem-gerilim filmi White Lines’ın yapımcılığını üstlendi.

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar