Morbius’un Final Fragmanı Yayınlandı


Oyun Alemi 1 Mart 2022 154 views 0 Yorum

Spider-Man düşmanlarını düşününce o kadar ikonik isim arasından Morbius‘a gerçekten zor sıra gelirdi. Ancak Sony hem vampirliğin popülerliğini hem de kendi Marvel Evreni’nin potansiyelini kullanmak adına Morbius’u tek başına beyaz perdeye uyarlamaya karar verdi. Başrolünde Jared Leto’nun rol filmden final fragmanı da yayınlandı. Fragmanın her kademesinde Morbius’a “Kötü Adam” denilmesi bana epey itici gelse de bu süper kötüleri anti-kahraman yapma projesi daha da itici geliyor. Fragmanın “Yeni bir Marvel efsanesi geliyor!” cümlesiyle bitmesi de sanki fazla iddialı olmuş.

Michael Morbius’un ölümcül hastalığına çare bulmak için arayışları ve yaptığı deneyler sonucunda bir “Yaşayan Vampir” (ölü Vampir nasıl oluyor sarımsak soslu mu?!) olma sürecini anlatacak olan filmin final fragmanı da pek ümit verici değil. Lakin Venom filmleri de fragmanlarda pek ümit vermemiş üstüne film olarak da çok kötü işler çıkarmışlardı. Sonunda gişede gülen Sony oldu, benzer bir performans Morbius için de yaşanabilir. Tabii Venom ismi Morbius’a göre daha popüler ve cezbedici, Jared Leto, Joker’in ardından Morbius rolünden de hayal kırıklıklarıyla ayrılabilir.

  • Morbius’un Resmi Fragmanı Yayınlandı

Matt Smith‘in Milo’yu canlandıracağı filmde bir çocukluk arkadaşlığı da bizleri bekliyor. Milo ve Michael’ın çocukluk arkadaşı olacağını daha önce açıklayan Sony fragmanda da bu duruma dair bazı işaretler vermiş. Pandemi nedeniyle defalarca ertelenen Morbius, 1 Nisan günü vizyona girmeye hazırlanıyor.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar