Need For Speed: Nitro


Oyun Alemi 2 Mayıs 2022 50 views 0 Yorum

Need For Speed: Nitro

nitro_brandrelease_jan29

Need For Speed serisindeki oyunlar PC ve konsollara aynı anda çıkmalarıyla bilinirler. Öyle ki oyun aynı anda PC, PS3, Xbox 360 ve PSP platformlarında piyasaya sürülmekte ve neredeyse her oyuncu kitlesine hitap edebildiklerinden çok yüksek satış rakamlarına ulaşmaktalar. Fakat Nitendo’nun oyun konsolları olan Wii ve Ds için bu oyunları uygun hale getirmek teknik farklılıklar nedeniyle imkansızdı. EA yeni çıkaracağı Need For Speed: Nitro isimli oyunu ile Nitendo konsolları için apayrı bir oyun yaparak bu pazarın kullanıcı kitlesine de ulaşmış olacak. Özellikle Japon oyunseverlerin yoğunlukla kullandığı Nitendo Wii ve Ds’de NFS gibi bir yarış oyunu olması şüphesiz büyük bir ilgiyle kaşılanacaktır. Japonya‘da drift tutkusunun da üst seviyede olması ilginin ne boyutlarda olabileceği konusunda az çok fikir veriyor. Grafik olarak pek birşey vaadetmesi beklenmeyen oyunlar, eğlence yönünden ise fazlasıyla tatmin edici olacaktır.

EA Montreal tarafından 2009 sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan oyun, çok değişik bir oyun tecrübesi yaşatacağını idda ediyor. Canlı ve etkileşimli görsellerle kurulacağı ifade edilen NFS: Nitro, yetkililerin şu sözleriyle ifade ediliyor: “Biz arcade yarışını Need for Speed’e uygun olarak yeni ve eşsiz görsel efektlerle donattık. Oyun zengin ve derin olmakla birlikte; ayni zamanda hem tecrübeli, hemde yeni başlayan oyunculara hitap eden niteliktedir. Göreceğiniz şey Nitro’nun daha önce ki Need for Speed başlıklarına hiç benzemeyen bir oyun olmasıdır.”

Oyun hakkında şu an için fazla detaya yer verilmezken, genel olarak tuning edilebilen farklı kategorilere ait arabalar ve polis kovalamacaları olacağı ifade ediliyor. Oyunda exotic, muscle ve tuner kategorisindeki araçlarla NFS: Carbon’dakine benzer bir sistemle yarışlar yapılacak. Burada asıl merak edilenler ise, oyun kontrollerinin ve çoklu oyuncu özelliklerinin nasıl olacağı konusunda yoğunlaşmış durumda. Bekleyip göreceğiz…

Electronic Arts 2009 yılı içersinde planlarını eğer vaadettiği zamanda gerçekleştirebilirse, Need For Speed: Shift, Need For Speed: World Online ve Need For Speed: Nitro olmak üzere 3 oyun piyasaya sürmüş olacak. Bu da yapımcıların NFS projelerine ne kadar sıkı tutunduklarını ve gösterdikleri azmi açıkça ortaya koyuyor.

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar