Need For Speed’in Yeni Oyunu Bu Yıl İçerisinde Çıkabilir: Bilgisayar Oyuncularının Beklediğine Değmedi!


Teknoloji 9 Nisan 2022 67 views 0 Yorum

Need For Speed'in Yeni Oyunu Bu Yıl İçerisinde Çıkabilir: Bilgisayar Oyuncularının Beklediğine Değmedi!

Need for Speed, uzun yıllardır yarış çıkardığı yarış oyunlarıyla büyük bir beğeni topluyor olsa da son oyunu NFS Heat, Forza Horizon 4 ’ün çıkışıyla gölgede kalmıştı. Yine de Need for Speed ’in ayrı bir kitlesi olduğu ve hala pek çoğumuzun arada bir açıp eski oyunları oynadığımız bir gerçek. Eski oyunları ve Forza Horizon ’ı geride bırakması ümidi içerisinde olduğumuz NFS ’in yeni oyunuyla ilgili detaylar gelmeye başladı. 

EA ’ın yeni NFS oyunu için Criterion ile birlikte çalışacaklarını doğrulamıştı. Criterion ’ın Battlefield 2042 ’yi piyasaya sürmesinin ardından ise nihayet yeni bir NFS oyunu için çalışmalara başlandı. Oyunun ertelenen geliştirilme sürecinin ardından, oyuncuların bir kısmını sevindirecek bir kısmını da üzecek bir haber geldi. 

Miami’nin yeraltı dünyasında yolculuğa çıkabiliriz

nfs

Battlefield 2042 ’ye odaklanmak amacıyla yeni NFS çalışmalarına bir süre ara veren Criterion, nihayet uzun bir zamandır beklenen çalışmalara başladığını duyurdu. Çalışmaların büyük bir hız kazandırılmasının ardından 2023 yılına ertelenen çıkış tarihinin öne çekilebileceği ve bu yılın Kasım ayında oyun severlerle buluşabileceği açıklandı.  

Bununla birlikte VentureBeat ’ten Jeff Grubb ’ın bazı iddiaları, oyuncuları bir miktar kızdırabilecek yeni bilgiler içeriyordu. PlayStation 4 ve Xbox One için bir konsol sürümünden vazgeçilebileceği ve oyunun sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X/S ’e geleceği iddia edildi. Oldukça çarpıcı bazı söylemleri bununla da sınırlı kalmadı ve Grubb, oyunun haritasıyla ilgili ‘Miami ’ söylentileri duyduğunu ve yeraltı rotalarına sahip olabileceğini ileri sürdü.  

Yeni oyunun haritasında gidilebilecek değişiklikler ne olur bilinmez ancak NFS hayranlarının değişim görmek istediği kesin. Forza Horizon ’a kaybettiği oyuncu sayısını bir an önce toparlamak için geliştiricilerin kesinlikle yeni bir şeyler denemesi gerekiyor. Tabii bu durumda bu değişimlerin sadece ‘yeraltı rotaları ’yla da sınırlı kalmamasını umuyoruz.  

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar