Netflix dizisi Squid Game için 2. sezon çok uzun süre gelmeyecek


Dizi Alemi 12 Nisan 2022 147 views 0 Yorum

Netflix dizisi Squid Game için 2. sezon çok uzun süre gelmeyecek

Yayınlandıktan sonra büyük bir patlama yapan Netflix dizisi Squid Game için ikinci sezon kesin olarak gelecek. Ancak hemen değil.

Çıktığında platforma damgasını vuran dizilerden Squid Game, Netflix ’in en çok izlenen içerikleri arasında yer alıyor. Hwang Dong-Hyuk‘un tam 10 yıllık bekleyişinin ardından yayına giren ve gerçekten beklentileri aşan bir patlama yapan dizinin, kesin olarak ikinci sezonu da olacak. Fakat dizinin yeni sezonunun ancak 2024 ’ün sonunda çıkabileceği aktarılıyor. Yani yeni sezon gerçekten çok ama çok uzakta yer alıyor. Squid Game ’in yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, daha önce dizinin 3. sezonu için dahi Netflix ’le görüşmeye başladıklarını açıklamıştı. İlk sezonunu başarısı ardından seriyi hemen bitirmeyecek ve bu kendisi için maddi açıdan çok mantıklı olacak Netflix, ikinci sezonu dizinin başrolü olan Seong Gi-Hun üzerine kuracak. Firma yüksek ihtimalle Squid Game dünyasından çıkacak başka ufak içerikler de hazırlayacak.

Bu arada bugün gündeme geldiği üzere Squid Game ’in yaratıcısından bir film de geliyor. Hwang Dong-hyuk, İtalyan yazar Umberto Eco ’nun bir romanından esinlenerek senaryosunu yazdığı “Yaşlıları Öldürme Kulübü” filmi için kolları sıvadığını duyurdu. Aktarıldığı kadarıyla bu film Squid Game ’e oranla çok daha fazla oranda şiddet içerecek.

Ek bilgi olarak dizinin ilk sezonu için firma kendisi şunları aktarıyor: “Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir. Ölüm kalım oyunu başlıyor. Acaba hayatta kalıp 45,6 milyar won ’luk ödülü kazanan kim olacak?”

Squid Game yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

 

 

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Game of Thrones dizisi House of the Dragon için tarih verildi
Game of Thrones dizisi House of the Dragon için tarih verildi

Son sezonuyla kötü anlamda efsane olan Game of Thrones ile bağlantılı HBO dizisi House of the Dragon için tarih sonunda...

12 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

FreeRayshawn
#FreeRayshawn 1.Sezon 12.Bölüm

#FreeRayshawn : 1Sezon 12Bölümünde; #FreeRayshawn 1Sezon 12Bölüm, #FreeRayshawn 1Sezon 12Bölüm izle, #FreeRayshawn...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

FreeRayshawn
#FreeRayshawn 1.Sezon 11.Bölüm

#FreeRayshawn : 1Sezon 11Bölümünde; #FreeRayshawn 1Sezon 11Bölüm, #FreeRayshawn 1Sezon 11Bölüm izle, #FreeRayshawn...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

FreeRayshawn
#FreeRayshawn 1.Sezon 13.Bölüm

#FreeRayshawn : 1Sezon 13Bölümünde; #FreeRayshawn 1Sezon 13Bölüm, #FreeRayshawn 1Sezon 13Bölüm izle, #FreeRayshawn...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar