Netflix Games’e 3 yeni oyun ekleniyor


Teknoloji 9 Nisan 2022 92 views 0 Yorum

Netflix Games'e 3 yeni oyun ekleniyor

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında oyun dünyasına resmen giriş yapan Netflix‘in oyun sekmesini tüm kullanıcılara açtığını sizlere aktarmıştık. Netflix Games ile birlikte özellikle mobil oyuncular ulaşmak isteyen Netflix, Asphalt Xtreme ve Bowling Ballers gibi önemli oyunları da geçtiğimiz aylarda platformuna ekledi.

Oyun odağındaki yeni gelişmeleri paylaşan Netflix, 3 yeni oyunun platforma ekleneceğini duyurdu. Netflix tarafından aktarılan bilgilere göre ise platforma eklenecek oyunlar This Is A True Story, Shatter Remastered ve Into The Dead 2: Unleashed.

Temelinde bir RPG oyunu olan This Is A True Story, Frosty Pop tarafından geliştirildi. Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz aylarda Netflix’e eklenen Bowling Ballers oyunu da Frosty Pop tarafından geliştirilmişti.

Platforma eklenen bir diğer oyun olan Shatter Remastered ise yıllar önce karşımıza PlayStation 3 oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. 2009 yılında çıkan Shatter, Remastered versiyonu ile Netflix’e gelmiş oldu. Diğer iki oyundan farklı olarak FPS oyunu olan Into The Dead 2: Unleashed, odağına zombi konseptini alıyor.

PikPok tarafından geliştirilen Into The Dead 2: Unleashed, hayatta kalmaya çalıştığımız bir koşu oyunu. Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre This Is A True Story ve Shatter Remastered oyunları bugün platforma eklenecek. Into The Dead 2: Unleashed oyunu ise ilerleyen dönemlerde Netflix’e eklenecek.

Hızlı bir şekilde platformuna oyunları eklemeye devam eden Netflix’in kataloğunda toplamda 17 oyun bulunuyor. Bu oyunlar ise Arcanium: Rise of Akhan, Asphalt Xtreme, Bowling Ballers, Card Blast, Dominoes Café, Dungeon Dwarves, Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Knittens, Krispee Street, Into the Dead 2, Shatter Remastered, Shooting Hoops, Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Teeter (Up), This is a True Story ve Wonderputt Forever. 

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar