Netflix, gelecekte reklam destekli abonelik planlarını kullanıma sunacak


Teknoloji 21 Nisan 2022 63 views 0 Yorum

Netflix, gelecekte reklam destekli abonelik planlarını kullanıma sunacak

E-ticaret sektörünün pandemi ile birlikte hızlı bir şekilde büyümesi, bu alanda çalışmalar yapan pek çok yeni girişimin karşımıza çıkmasını da sağlıyor. Bu girişimlerden biri olan fiCommerce, e-ticaret şirketleri için uçtan uca çözümler sunuyor. 

Sunduğu lojistik altyapısı ile markalar için webshop geliştirme ve tasarımından tutun da online ve pazar yeri mağazalarının yönetimine ve müşteri hizmetleri süreçlerine kadar pek çok özellik sunan fiCommerce, Almanya merkezli Bertelsmann SE & Co. KGaA‘nın tohum yatırımı ile birlikte 2021 yılının Eylül ayında Ozan Mert Karaağaç tarafından kuruldu.

17 kişilik remote çalışan bir ekiple süreçlerini yöneten fiCommerce; e-ticaret sitesi geliştirme, online ve pazar yeri mağaza yönetimi, lojistik ve müşteri hizmetleri olmak 4 alanda müşterilerine çözümler sunuyor.

Anlaşmalı depolarında, müşterilerinin birçok farklı pazar yerindeki mağazalarının yönetimini tek bir stok üzerinden sağlayan fiCommerce, müşteri hizmetleri ekipleriyle de son kullanıcılara zamanında dönüşler yapıyor. Tek çatı altında tüm operasyonel yükü üstlenen fiCommerce, sunduğu avantajlar ile birlikte markaların sadece ürün ve büyüme stratejilerine odaklanmalarını hedefliyor. 

Markaların e-ticaret sitelerini Magento ve Shopify altyapısıyla kuran girişim, hem Türkiye hem de yurt dışındaki pazar yerleri ile entegre bir şekilde çalışan sipariş yönetim sistemi uygulaması fiPlatform’u kullanıyor. fiPlatform ile markaları fulfillment ve dağıtım ağına bağlayan fiCommerce, tüm süreçleri e-ticaret, müşteri hizmetleri ve operasyon birimleri ile birlikte uçtan uca yönetiyor.

Farklı çözümleri tek bir platformda toplaması ile birlikte rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi hedefleyen fiCommerce, şu an için 9 firma ile anlaşma sağlamış durumda. fiCommerce tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, yıl sonuna kadar anlaşma sağladığı firma sayısını 25’e çıkarmayı hedefliyor.

İşlem başına veya aylık cirolar üzerinden gelir elde eden fiCommerce, şu anda Almanya‘daki anlaşmalı deposunda 4 ana hizmet alanı ile müşterilerine ister kendi online mağazaları üzerinden isterse yurt dışı pazar yerleri operasyonları için hizmet verebiliyor. Son olarak fiCommerce’in yılın 2. yarısında önce Polonya sonrasında ise İngiltere‘de hizmet vermeye başlayacağını da ekleyelim.

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar