Nintendo Switch’e yakından bakalım!


Teknoloji 23 Mayıs 2022 120 views 0 Yorum

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Galeri / Teknoloji

Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo Switch'e yakından bakalım! Nintendo yaptığı açıklama ile uzun süredir beklediğimiz yeni nesil konsolunu duyurdu. Buradan ulaşabileceğiniz haberimizde konsolun açıklanan hemen hemen tüm detaylarını sizlerle paylaştık. Tabi bu duyuru videosu ile birlikte firma Nintendo Switch için görseller de yayınlamaya başladı.

Konsolun bu görsellerine baktığımızda hem evimizde bırakacağımız aparatı, hem ekran kısmını hem de oldukça farklı bir kullanıma sahip olan kontrolcüsünü çok daha net bir şekilde görme şansına sahip oluyoruz.

Yayınlanan bu görsellerde konsolun sahip olduğu bazı özelliklere ayrıca vurgu yapılmış. Ayrılabilen kontrolcü dışında normal kontrolcü görsellerine de bu resimler arasında yer verilmiş.Aşağıdaki görsele tıklayarak konsolun yayınlanan bu görüntülerine daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.
1 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Firmanın yeni konsolu sayesinde dışarda da çoklu oyuncu ya da parti oyunlarının keyfine varılabilecek. 2 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ekran kısmını evimizde bulunan aparata takarak direk olarak televizyonumuza yansıtabiliyoruz. Bu sayede taşınabilir konsoldan ev konsoluna geçiş yapılmış oluyor. 3 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Ekran kısmında bulunan aparat sayesinde yolculuklarda ya da dışarıda oyun oynamak daha kolay olacaktır. 4 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Ekrana takılan kontrolcü dışında ayrı bir kontrolcü de bulunuyor. 5 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Kontrolcüyü ayırarak özellikle parti oyunlarını iki kişi oynamak mümkün. 6 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Nintendo’nun vazgeçemediği kartuş sistemine yeni konsolda da yer verilmiş. 7 Nintendo Switch'e yakından bakalım! İki konsol, doğal olarak 4 kontrolcü ile basketbol ya da yarış tarzı oyunları oynayabileceğiz. 8 Nintendo Switch'e yakından bakalım! İkiye ayrılan kontrolcü konsolun en farklı özelliklerinden birisi.
9 Nintendo Switch'e yakından bakalım! The Legend of Zelda: Breath of the Wild yeni konsolunt en önemli oyunlarından biri olacak. 10 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Mario’nun olmadığı bir Nintendo konsolu tabi ki düşünülemez. 11 Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolu ünitesine yerleşimi bu şekilde gerçekleşiyor.
12 Nintendo Switch'e yakından bakalım! #galeri #nintendo switch #nintendo switch Yorumlar 13 MK Okuru MK Okuru 9.03.2021 16:46 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 22.10.2016 15:47 Arkadaslar cihazin yere dustugunu dusunun.her iki sekilde de ekranin kirilma durumu var.kendinizi kandirmayin.cinliler bile bunun aynisini daha once yapmis.morpius x500 bilgisayar ve ps4 pro varken kim takar bunu.nintendo wii u yu ballandirip sonrada bizleri kandiran nintendo degilmi.mario zelda Yanıtla Qinori Qinori 11.11.2016 01:04 zelda ve mario oyunlarından alınan … lık zevki baska hiçbir oyundan alamazsın zaten konsolu sevdiğin oynlara göre alırsın ki ps 4 dün exc lerinden gow dışında da sevdiğim yok nintendo zaten grafik üzerinden gitse nintendo kendisi olamaz zaten ps 4 ps 3 un xbox one x360 ın wii u ise wii nin geliştirilmiş hali ? MK Okuru MK Okuru 4.11.2016 21:30 kandıran? Wii U trailerinde gözüken her özelliğe sahipti Kalan Karakter : 300 Gönder Taurrnil Stormael Taurrnil Stormael 20.10.2016 19:27 Ekran dokunmatik olabilirmiş aslında Onun dışında kullanışlı tam anlamıyla herkese heryere hitap edebilecek bir cihaz yapmışlar. Umarım Türkiye’ye gelir. Yanıtla MK Okuru MK Okuru 8.11.2016 11:43 Ekran dokunmatik. Hatta multitouch. MK Okuru MK Okuru 4.11.2016 21:30 Ekran zaten dokunmatik hocam 😀 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 25.10.2016 05:24 Ps vita pro cikarsa o zaman kapak hangisi olur merak konusu.zelda ve mario ile kapak olucaksa kalsin.ha birde donkey kong var degilmi. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 21.10.2016 16:45 PSP Vita’ya fena kapak oldu! Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 21.10.2016 13:33 iş yapmaz bu cihaz 1 Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Tarihin en büyük elektrik kesintileri
Tarihin en büyük elektrik kesintileri

Galeri / Teknoloji Tarihin en büyük elektrik kesintileri Milyonları etkileyen modern felaketler 31 Mart Türkiye tarihine...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar