Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok


Film Alemi 31 Mart 2022 314 views 0 Yorum

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

Sinematik evreninde ilk defa Örümcek Adam herkes tarafından bilinen ve tanınan bir süper kahramandır. Yani Peter Parker ’ın maskesi artık yoktur ve herkes onun Örümcek Adam olduğunu bilmektedir. Bu duru ise Peter için sorunlar yaratmaya başlamıştır bile. Bazıları onun bir kahraman olduğunu düşünürken, polis de dâhil diğerleri onun bir suçlu olduğunu düşünmektedir. Peter gittiği her yerde yargılanmaktadır ve herkes onunla uğraşmaktadır. Peter artık bu duruma dayanamamaya başlar çünkü ne kendisi ne de kız arkadaşı artık kendi başlarına huzurlu bir hayat sürememektedirler. Fakat çevresi ve ailesi de iyice tehlike altına girmeye başladığında Peter bu duruma bir çözüm bulması gerektiğini ve bu şekilde yani tanınır halde daha fazla yaşayamayacağını anlar. 

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok isimi 4k formatlı filmin devamında ise Peter artık kararını vermiştir ve kendisine bu konuda yardım edebilecek tek kişi olan Doktor Strange’in tuhaf evinde soluğu alır. Doktor Strange’e olan biteni anlatan Peter ondan bu olanları durduracak hatta kimsenin gerçeği bilmemelerini sağlayan bir büyü olup olmadığını sorar. Doktor Strange böyle bir büyünün olduğunu söyler ve Peter rahat bir nefes alır. Fakat o sırada Wong ’da olan biteni duyar ve Doktor Strange’e bu büyüğü yapmaması gerektiğini çünkü bunun çok tehlikeli olduğunu söyler. Fakat Wong o sırada bir yolculuğa çıkmak üzeredir ve Peter ile Doktor Strange’i yalnız bırakmak zorunda kalır. 

Doktor Strange, Wong ’a büyüğü yapmayacağını söylese de Peter ’a yardım etmeyi istemektedir ve büyüğü yapmaya başlar. Fakat Peter büyü yapıldığı sırada bir türlü çenesini tutamaz ve Doktor Strange’in uyarılarına rağmen konuşmaya devam eder. Sonunda da Peter büyünün bozulmasına sebep olur. Bu durum ise şu an ki gerçekliğin bozulmasına neden olur ve Peter sabırsızlığı ve merakı yüzünden artık yeni düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaktır. Doktor Strange ’in ise artık elinden bir şey gelmemektedir ve Peter yaptığı hatanın bedelini tek başına ödemek zorundadır.

 

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/03/orumcek-adam-eve-donus-yok.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar