Phil Spencer, Game Pass’in Sony İçin De İyi Bir Fikir Olduğunu Söylüyor


Oyun Alemi 28 Şubat 2022 75 views 0 Yorum

Sony’nin şu aralar kendi Game Pass versiyonu için çalıştığını biliyoruz. Sony PlayStation Now ve PS Plus sistemlerini birleştirmeyi planlıyor ve kod adı Spartacus olan bu yeni sistem büyük ihtimalle bu yılın bahar aylarında hayat geçecek.

Oyuncular bu yeni sistem sayesinde tıpkı Game Pass’teki gibi belirli bir abonelik ücreti karşılığında katalogda yer alan eski-yeni birçok oyuna erişebilecek.

Xbox’ın patronu Phil Spencer’a konu hakkındaki düşünceleri sorulduğunda yine o her zamanki oyuncu dostu ve mütevazi tavrını göstermiş diyebiliriz: “Kulağa bu işi biz çözmüşüz gibi gelmesini istemiyorum ama bence doğru cevap tüketicilerinizin oynamak istedikleri oyunları nerede oynamak isterlerse oynama, kütüphanelerini diledikleri gibi oluşturabilme şansı vermekte yatıyor. Bu yüzden başkalarının da Game Pass veya PC’ye gelmek gibi girişimler yaptığını duyduğumda bana çok mantıklı geliyor, çünkü bunun doğru cevap olduğunu düşünüyorum.”

“Bizler yeniliklere devam etmeliyiz, rekabete devam etmeliyiz çünkü yapmakta olduğumuz şeyler bugün için bize avantaj sağlamış olabilir ama bu sadece ilk olduğumuz için, başkalarının yapamayacağı bir şey yaptığımız için değil” diyen Spencer, Sony’nin Game pass benzeri bir strateji benimsemesinin Microsoft’un yaklaşımının doğru olduğunun bir teyidi değil de kaçınılmaz bir hedef olduğunu belirtmiş.

Ben açıkçası Spencer’ın bu girişimden gerçekten keyif aldığını da düşünüyorum, oyuncuların daha fazla oyuna daha uygun biçimde ulaşabilmesi kimse için kötü olamaz zaten.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Frankenstein Go Frankenstein Go
Frankenstein Go Frankenstein Go

Frankenstein Go - canavarın kız arkadaşını kurtar! Frankenstein Go, Frankenstein'ın canavarının kız arkadaşını...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593
Monkey Happy Stage 593 Monkey Happy Stage 593

Monkey Happy Stage 593 - Yeni Yılı birlikte kutlayın!Monkey Happy Stage 593, Yeni Yılı üç maymunla kutlayabileceğiniz...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Coffee Puzzle
Coffee Puzzle

Coffee Puzzle - bardakların önünü açın!Coffee Puzzle, müşterilerinize her türlü yemeğin yanından dolu kahve...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3
Icy Purple Head 3 Icy Purple Head 3

Icy Purple Head 3 - açık paketin içine kaydırın!Icy Purple Head 3, küçük bir küpü dondurup bir parkurda kaydırarak...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar