ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY VE JASON STATHAM AİLESİ BÜYÜDÜ


Magazin 9 Şubat 2022 105 views 0 Yorum

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham’ın ailesi biraz daha büyüdü! 4 yaşındaki oğulları Jack’in ebeveyni olan çift, ikinci çocuklarına da birlikte kucak açtı.

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham için işler yolunda gidiyor. Çift, kızları Isabella James Statham’ı 2 Şubat 2022’de karşıladılar. Rosie, 8 Şubat’ta Instagram’da Isabella’nın elinin bir fotoğrafını paylaşarak kızının dünyaya geldiğini duyurdu. Küçük mutluluk, 2017 doğumlu ağabeyi Jack’e katılıyor.

Victoria’s Secret modeli, Salı günü Instagram’da “Isabella James Statham ???????? 2.2.22” paylaşımı yaptı. Huntington-Whiteley, kızının fil baskılı bir battaniyeyle beşiğinde dinlenirken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. Yeni doğan bebeğinin küçük elinin battaniyesinin altından çıktığı görüldü.

34 yaşındaki Rosie, ilk olarak Ağustos ayında ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladı. O sırada süper model, büyüyen karnını belgeleyen bir dizi özçekim yayınladı ve Instagram’da üç melek emojisinin yanında şunları yazdı: “Taaa daahhh!! #round2.”

Aralık ayında, Hailey Bieber’ın YouTube kanalında bir videoda yer aldı ve annelikle ilgili bazı bilgelik sözleri verdi: “Kendinize kolay gelsin, çünkü evde oturan bir anne olun ya da çalışan bir anne olun, dolu hokkabazlık var. Devam etti, “Kendinize karşı gerçekten nazik olmaya ve kendinize karşı kolay olmaya çalışın – ve bu sadece benim kişisel deneyimimden.”

Rosie ayrıca diğer annelere içgüdülerinizi takip etmelerini ve başkalarının söylediklerini çok fazla dinlememelerini” tavsiye ederken, kendi annesinden tavsiye istemekte sorun yaşamadığını itiraf etti. “Bence öyle, büyükannenizin tavsiyelerine, annenizin tavsiyelerine, etrafınızda bu durumu yaşamış yaşlı kadınlara güveniyorsunuz” diye açıkladı. “Kadınlardan duyduğum sevgi, dostluk ve destek, yaşadığım hiçbir şeye benzemiyordu. Ve bu gerçekten diğer anneler arasında sahip olunan harika bir bağ.”
Rosie ve Jason, 2009’da tanıştılar. Çift, 2016’da o yılki Altın Küre’de kırmızı halıda yürürken nişanlandıklarını doğruladı ancak henüz evlenmediler. 2018’de Rosie, evliliğin kendisi ve Statham için büyük bir öncelik olmadığını söyledi. “Sanırım zamanı gelecek” dedi. “Uzun süredir işimize odaklandık ve Jack geldi.”

Modelin arkadaşları sevindirici haberi kutlamak için gönderinin yorum kısmına akın etti.

“Tebrikler ❤❤❤,” Martha Hunt gönderiye yorum yaptı ve Lily Aldrige de aynı mesajı tekrarladı.

“Tebrikler anne!! ❤❤,” diye yazdı Laura Brown.

“Bu rakamlar!!!! Tebrikler!!” Kelly Rowland

“Hoş geldin Isabella! Sevgiler gönderiyorum ♥♥,” diye ekledi Arielle Charnas.

Rachel Zoe, “❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ çok fazla sevgi gönderiyor,” diye bayıldı.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Alyansları Aşkları Kadar Parlayan 12 Ünlü

Yüzük 3000 yıllık bir ritüeldir ve kaydedilen ilk elmas alyans 1477'ye kadar uzanır Bugün, pırlanta yüzükler hala...

7 Şubat 2022 tarihinde eklendi.

Sinemanın ikonik ismi Monica Bellucci ilk kez Türkiye’de!

Dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, Tom Volf’un yazıp yönettiği Maria Callas’ın hayatına dair bilinmeyen...

7 Şubat 2022 tarihinde eklendi.

2022’ye İKONİK bir merhaba: Designers Iconic Look Yeni Yıl Festivali

Yeni yıl ruhunun verdiği enerjiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanan Designers Iconic Look Festivali, 25-30 Aralık 2021...

3 Şubat 2022 tarihinde eklendi.

SEVGİLİLER GÜNÜ VE ÖTESİ İÇİN MUHTEŞEM 35 İÇ GİYİM SETİ

Fotoğraf: @badgalririUfukta Sevgililer Günü varken, iç çamaşırı çekmecenizi birkaç yeni takımla yenilemek için daha...

3 Şubat 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar