Tall Girl 2


Film Alemi 1 Nisan 2022 91 views 0 Yorum

Tall Girl 2

Jodi eskiden popüler bir kız olmanın hayalini kurarken şimdiler bu hayalini gerçekleştirmiş bir kızdır. Çok uzun boyu yüzünden komplekse kapılan ve uzun bir süre boyunca da bunu atlatamayan Jodi artık herkesin aradığı bir yüz olmuştur. Eskiden yüzüne bile bakmayan kişiler artık onun yanından ayrılmamaktadır ve şimdiler de okul çevresinde tek bahsedilen kişi de Jodi ’dir. Ancak hepsi de bu kadar değildir ve Jodi kendisine bir erkek arkadaş da edinmiştir. Popülerliği Jodi ’ye üstüne üstlük bir de okul müzikalinde başrol oyunculuğunu da sununca Jodi iyice kendisini bambaşka bir dünyada bulur.

 

Jodi popülerdir, beklenen kişidir, boyunun uzunluğu artık bir sorun değildir. Ancak kendisine dayatılan popülerlik bedava değildir ve Jodi popülerliğin bedelini ödemeye başlamıştır. Jodi artık eskisi gibi dostlarına vakit ayıramamakta hatta onları görememektedir. Bu durum ise kısa süre içinde ciddi bir hal almıştır ve Jodi eski hayatına dair hiçbir kimse ile doğru düzgün dostluk kuracak vakti bulamamaktadır. Çünkü Jodi popüler kalmak için diğer popüler dostlarının yaptıklarını yapmaya başlar. Jodi eskisi gibi olmak istemediğinde popülerliğini de kaybetmeyi istememektedir. Bu nedenle ne gerekiyorsa yapmak zorunda kalan Jodi hiç istemediği şeyleri de yapmak ve beğenmediği kıyafetleri de giymek zorunda kalmıştır. Ancak bunlar henüz bir başlangıçtır ve eğer popüler kalmak istiyorsa Jodi daha birçok şeyi feda etmek zorundadır.

 

Emily Ting ’in yönetmenliğini üstlendiği Tall Girl 2 isimli 4k formatlı ve Türkçe dublajlı filmin senaristliğini ise Sam Wolfson üstlenmektedir. Sabrina Carpenter ile Griffin Gluck ve Ava Michelle isimleri ise dram yüklü bu komedi filminde başrol oyuncu ekibini oluşturmaktalardır. Jodi popüler kalabilmek uğruna daha neleri feda edecekti? Jodi gerçekten de böyle bir yaşamaya ayak uydurmaya hazır mıydı?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/tall-girl-2.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar