Tarkan Geçcek ( Sound4Life )


Karışık Kaset 26 Şubat 2022 191 views 0 Yorum

Tarkan Geçcek ( Sound4Life )

Tarkan Geçcek Parçasının Sond4Life ( Sound For Life ) Tarafından editlenmiş Remix Parçayı Sizler için öneriyoruz Özellikle Tiktok – instagram yada kişisel Video editleri için Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyoruz.

 


 

Bu adam 4 kelimeden bile harika şarkı çıkartabilir

 

Tarkan Geççek

 

Yıllardır ülkemizin Mega-Starı olmuş Olan Tarkan Özellikle Geçirdiğimiz Bu Zor dönemlere nazaran yazdığı; Geçcek ( kendine Özgü Kelime kısaltmaları ile ) Şarkısı hızla Dinleyicilerin Sevilen parçalarından biri oldu. bizde bu çalışmayı hemen Z-Kuşağı için Karışık Kaset konseptimize Almayı Kararlaştırdık..

Her Devirde Gündemi Takip Eden Mega star Tarkan Geçmişte Türkiye’nin Dünya Kupası için Kendi Şarkısına Editlediği” Bir oluruz Yolunda ” Parçası da Çok beğenilmişti. Eğer konseptimize uygun olsaydı onu da eklerdik fakat eski olduğu için eklemedik. sizler bunu Youtube üzerinden araştırıp bulabilirsiniz.

 

 

 

Moderatorün Kişisel Düşüncesi

Öncelikle Belirtmeliyim ki Norm Enderin ” Dikkat Et, Bu Rap İçinde Patlar ! ”  Adlı çalışmasında Tarkan’a laf Atıp “ Tarkan’da Rap yapar da Bi Gaza Gelsin ” Sözü Aklıma geldi.

Sanırım Tarkan bu sözün etkisinde kalmış olacak ki şarkının sonlarına doğru Biraz böyle Rap gibi Söyleyiş Tarzını kullanmış.

Diğer Yönleriyle Klasik Bildiğimiz Tarkan işte.

Şarkının başlarında kelimelerin içindeki Harfleri yutarak ( Ritmi tutturmak adına yapmış olabilir ) Şarkı söylemesi ya siz Z-Kuşağına uyum sağlama amacıyla yapıldı yada her zamanki gibi Tarkan’ın klasik söyleme tarzı olsa gerek.

 

Bu Zor dönemlerde çıkmış olan bir diğer Parça ise  Chantal Bitar – Bel Haijr El-Sehi   Sosyal Medyada Çok ses getiren bir parça olmuştur.

Bu parçayı da dinlemek isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz..Chantal Bitar – Bel Haijr El-Sehi Dinle 

 

 

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Adolf Hitler Hakkında 9 Korkunç Gerçek
Adolf Hitler Hakkında 9 Korkunç Gerçek

Adolf Hitler Hakkında 25 Şaşırtıcı Bilgihttps://wwwneolducom/adolf-hitler-hakkinda-sasirtici-bilgiler-479hhtmBilinmeyen...

8 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Muhammed Ali Hakkında Bilmediğimiz 10 Gerçek
Muhammed Ali Hakkında Bilmediğimiz 10 Gerçek

Dünya boks sporuna yeni bir soluk getiren, alışılmışın dışında bir başarı sağlamasının yanında özel hayatıyla...

5 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Sigmund Freud Kimdir?
Sigmund Freud Kimdir?

Özellikle felsefe ve psikoloji meraklıları öncelikli olmak üzere dünyada birçok kişi tarafından bilinen Sigmund Freud...

5 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Josê Saramago Kimdir?
Josê Saramago Kimdir?

Portekizli ünlü yazar Josê Saramago Körlük, Mağara, Görmek gibi birçok romana imza atmıştır Yazarın en önemli...

5 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar