Turu ve Sirk Maceraları


Teknoloji 31 Mart 2022 80 views 0 Yorum

Turu ve Sirk Maceraları

Turuleca kendi kümesinde huzur içinde değildir çünkü Turuleca tüysüz bacaklara sahip ve bir türlü yumurta veremeyen bir tavuktur. Bu durumu giderek kümesi içinde sorun haline gelmiştir ve sonunda da kümesten tamamen dışlanmasına sebep olmuştur. Sonunda yapayalnız kalan Turuleca bu durumu sahibesi Isabel ’in fark etmesi ile kendisine yeni bir dost edinir. Isabel onu yalnız bırakmaz ve ona destek olur. Bu durum ise Turuleca ’nın sahibesine bir sürpriz yapmasına sebep olur.

Turuleca kendisinden hiç beklenmeyen bir sürprizi sahibesi Isabel ’e yapar. Turuleca artık hem konuşmakta hem şarkı söylemekte hem de dans edebilmektedir. Bunu gören Isabel ise buna çok sevinir ve Turuleca ile daha da yakından ilgilenmeye başlar. Turuleca ve Isabel artık günlerini konuşarak, şarkılar söyleyerek ve danslar yaparak geçirmektelerdir. Ancak ansızın gelen bir kaza bu iki dostun aniden ayrılmasına sebep olur.

Turuleca ve Isabel şarkılar söyleyip dans ettikleri bir sırada Isabel aniden düşer ve hastanelik olur. Bunu gören Turuleca ise Isabel ’den ayrı kalmaya dayanamaz ve onun nerede olduğunu bulmak için yollara koyulmaya karar verir. Fakat Turuleca henüz ne kadar özel bir tavuk olduğunun ya da onun bu özelliklerini gören kişilerin hangi niyetleri taşıyabileceklerinin bilincinde değildir. Hiçbir şeyin farkında olmadan Isabel ’i bulmak için yollara koyulan Turuleca ’nın başına birçok macera gelecek ve Turuleca insanoğlunu yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

La Gallina Turuleca ismiyle sizlerle olan 4k formatındaki ve dublajlı animasyon filminde yönetmen koltuklarını Victor Monigote ile Eduardo Gondell isimleri paylaşmaktadır. Pablo Bossi ile Pablo Buscarini ve yine Gondell animasyon filmin senaryosundan sorumlu olan ekibi oluşturmaktalardır. Ana Angeles Garcis ile Eva Hache ve Jose Mota ekibi ise animasyonun seslendirme kadrosunda bulunan isimlerdir. Turuleca sahibesi Isabel ’i sonunda bulmayı başarabilecek midir? Turuleca ’yı sahibesini arama macerasında ne gibi olaylar beklemektedir?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/turu-ve-sirk-maceralari.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar