Verimlilik odaklı not uygulaması: Hints


Teknoloji 9 Nisan 2022 60 views 0 Yorum

Verimlilik odaklı not uygulaması: Hints

Hem iş hem de günlük yaşantımızın değişmez parçalarından biri haline gelen not uygulamaları, her geçen gün yeni bir örnek ile karşımıza çıkıyor. Bu uygulamalardan biri olan Hints, saklamak istediğiniz tüm değerli bilgileri tek bir uygulamadan yönetmenizi sağlıyor.

Hints uygulaması ile birlikte notlar, bağlantılar (linkler), ekran görüntüleri, görevler, listeler, dosyalar, takvim, hatırlatıcılar ve sesli notlarınızı kontrol etmeniz mümkün. Hem iOS hem de macOS için uygulama desteği sunan Hints, internet tarayıcısı üzerinden de kullanılabiliyor.

Apple’ın Notlar uygulamasından tüm notlarınızı uygulama içine direkt olarak eklemenizi de sağlayan Hints, oldukça kapsamlı bir not uygulaması olarak hizmet veriyor. Hints’in uygulamaları ile birlikte dilediğiniz not ve görevleri çok kolay bir şekilde oluşturabiliyorsunuz.

Oluşturduğunuz görev ve notların iki farklı pencere içinde yer aldığını da ekleyelim. Dilerseniz oluşturduğunuz notlar için hatırlatıcılar kurma veya notları favoriler kısmına almak da mümkün. Etiketler oluşturulmasına da olanak tanıyan Hints, aldığınız notlar için oluşturacağınız etiketlerle birlikte notlarınıza daha kolay bir şekilde erişmenizi hedefliyor. 

Hints uygulamasının bir diğer önemli özelliği ise Telegram ve WhatsApp için sunulan Bot desteği. Bu destek sayesinde direkt olarak Telegram ve WhatsApp uygulamaları içinden Hints’te not olmak mümkün. Mesajlaşma uygulamalarında yer alan Hints Bot’una yazılanlar otomatik olarak Hints içine not olarak kaydediliyor. 

Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren Hints, sunduğu başarılı not çözümü ile birlikte verimliliğinizi artırmayı hedefliyor. Dilerseniz Hints uygulamasını iOS için buradan, macOS için ise buradan indirebilirsiniz

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar