Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!


Teknoloji 23 Mayıs 2022 158 views 0 Yorum

Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Galeri / Teknoloji

Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

İşte özel sürüm dediğin böyle olur Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! Çıkışına yaklaşık altı gün kalan ve büyük bir heyecanla beklenen Gears of War 4’ün ana odağı elbette her zaman olduğu gibi Xbox kullanıcıları oldu. En nihayetinde ilk oyundan beri bütün seri Xbox odaklı olmuştu ve ilk oyundan beri çeşitli Xbox paketleri kullanıcılara sunulmuştu.

Şimdi serinin yeni oyunu, Coalition tarafından yapılıyor ve görünen o ki gerçekten güzel bir oyun bizleri bekliyor. Elbette Microsoft bu büyük oyun çıkışını yabana atmamış ve Gears of War 4’ün çıkışı şerefine özel bir Xbox One S paketi oluşturmayı uygun görmüş. Çok da iyi yapmış. Daha önce bu paketi görmüştük ancak ilk kez gameinformer’ın sunduğu fotoğraflar sayesinde detaylı bir bakış atma şansını yakalamış olduk.

PlayStation 3’ten beri bir PS hayranı olan ben, her zaman Gears of War’a özenmiştim. PC’ye sadece ilk oyun çıktığı için onu oynayabilmiş ve diğer iki oyunu oynayamamıştım. Elbette daha sonra arkadaşlarım vasıtası ile her oyunu oynadım. Neyse ki şimdi dördüncü oyun PC’ye geliyor ve ben de diğer PC kullanıcıları gibi bu güzel oyunun tadına bakabileceğim. İşte gameinformer tarafından yayınlanan yeni Gears 4 paketinin görselleri:

1 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 2 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 3 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 4 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 5 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 6 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 7 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 8 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 9 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 10 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 11 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 12 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 13 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! 14 Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! #galeri #gears of war 4 #xbox one #aksiyon #black forest games #microsoft Yorumlar 9 MK Okuru MK Okuru 9.03.2021 16:46 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 6.10.2016 10:05 Merhaba Hürcan ve tüm MK..
Halihazırda Ps4 kullanıcısıyım ama xbox oneS’in 4K özellikleri acayip çekici geldi.Özellikle 4k bluray desteklemesi.Sizce bu aleti almak mantıklı mı yoksa ps4 pro’yu bekleyip evdeki ps4’ümü update etmiş mi olayım ne dersiniz?

———————————–

Sevgili okur kendi fikrimi söylemem gerekirse ben bu konsol neslinde iki taraftan da memnun değilim. Gerçekten abartmıyorum, PS4’üm 3 haftadır kapalı duruyor. Tozlandı resmen. Yeni bir bilgisayar topladığım için zaten yüzüne bakmıyordum ancak makineyi açsam bile oynayacak oyun yok resmen. Ben sadece exclusive mevzusu için PS4 aldım ve onlar da ya çok az çıkıyor, ya da 3-4 sene arayla çıkıyor. Gerçekten bu konsol nesli üzdü beni.

Ha, eğer iyi bir PC’ye sahip değilsen ve exclusive olmasa da her oyunu oynuyorsan iki konsol arasında seçim yapman gerekiyor elbette. Bana soracak olursan exclusive meselesinden ilerle. Hangi konsolun oyunları daha ilgi çekici geliyorsa ona yönel. Elbette 4K televizyonun varsa. Yoksa çok da iyi bir yatırım olacağını sanmıyorum.

Hürcan. Yanıtla MK Okuru MK Okuru 7.10.2016 14:42 PS4 hakkında bu söylediklerin için fikrine ve klavyene sağlık Hürcan. 🙂 MK Okuru MK Okuru 6.10.2016 10:12 Çok teşekkürler Hürcan..Aynen ps4üm seninkiyle aynı durumda kapalı duruyor:)Belki taze bir kan olur diye xbox düşünmüştüm ama herhalde 5i ya da bir sonraki xboxu beklemek daha mantıklı.Fikir verdiğiniz için çok teşekkürler iyi çalışmalar:) Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 7.10.2016 01:48 Beyaz daha iyi Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 5.10.2016 21:03 Ne PS hayranı yav.. Adamlar çiçek gibi konu, inceleme vs vs yapıyor.. Teşekkürler MK, Teşekkürler (bi bakimm) Hücran Köse. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 5.10.2016 20:52 Güzele güzel demem güzel benim olmayınca Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 5.10.2016 18:23 ne demek ps hayranı.kripto playstation cılara dikkat. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

Galeri / Teknoloji ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Tarihin en büyük elektrik kesintileri
Tarihin en büyük elektrik kesintileri

Galeri / Teknoloji Tarihin en büyük elektrik kesintileri Milyonları etkileyen modern felaketler 31 Mart Türkiye tarihine...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar