Yengeç 2019 aşk yorumları


Genel 19 Nisan 2022 54 views 0 Yorum

Yengeç 2019 aşk yorumları

Yeneç 2019 aşk yorumlarına göre 2019’da Yengeç burçları aşk için sabırlı olmalı. 2019’da Yengeç burcunu aşkta neler bekliyor, evlilik yada ilişki var mı? Bu sene özel hayatınızda daha cana yakın, anlayışlı ilişkiler içinde olmalısınız. Partnerinizle aranıza mesafe koymak sizi zorlayabilir. Karşı taraftan beklediğiniz tepkiyi göremediğinizde olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Özellikle ilişkilerinize Temmuz ayında dikkat edin. Yine Ocak ve Temmuz ortasında yaşayacağnıız tutulmalar özel hayatınızdaki kararları hızlandırabilir. 

Yeni yılın ilk günü itibariyle özel hayatınızın sorumlulukları, önemli bir taşınmanın yükümlülüğü ya da parasal bir konu hayata daha ciddi bakmanıza neden olacak.

5 Ocak’tan itibaren özel hayatınızı, evliliğinizi ve ilişkilerinizi konuşacağınız ve meselelerin üzerine daha somut bir şekilde eğileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alanladaki olaylarda daha kesin, şüpheci ve biraz da olumsuz bakış açınız 2-13-18 Ocak’ta devrede olabilir.

6 Ocak’ta oluşan parçalı Güneş tutulması, önemli bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmenize neden olabilir. Bu sizi değiştirecek ve dönüştürecek bir ilişkil olabilir. Evliliğinizle ilgili önemli kararlar, hızlı ve sorumlu adımlar atabilir. Ortaklaşa yapmak istediğiniz işlerinizde sorumlulukla, disiplin ve baskıyla önemli açılımlar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyükbabanız yaşıyorsa onun sağlığıyla  ve günlük hayatındaki sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Ani bir taşınma gündeme gelebilir. 

 4 Ocak ve sonrasında özel hayatınızda ilişkinizin üzerine eğilebilir, sevdinizle sorun yaşadığınız alanlarda ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. 

19 Şubat’ta oluşan Dolunay’da algınızı yakın çevrenize çevireceksiniz. Uzun ve geniş vdeli konularla ilgilenirken, daha kısa vadeli ve yakın çevrenizde dönen olaylar odak noktanız olacak. Akraba ve veya kardeşinizin hayatındaki olaylar bu Dolunay’da karşınıza çıkabilir.

Mart başında ilişkileriniz zorlanabilir. Sevdiğiniz size karşı aşırı kontrolcü davranabilir, aile ortamlarınızda gerilimlere açık olabilirsiniz.

6 Mart’ta oluşan Yeni Ay gelecek adımlarınızı hızlandırırken, Merkür’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yine bu tarihte Uranüs bir daha çıkmamak üzere sosyal çevre alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında arkadaş ve sosay çevreniz değişmeye başlayacak, yeni ve farklı ortamları sevecek, olayları farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber alacağnıız önemli kararlar, seyahat planları  9-10-13-16 Mart’ta ön plana çıkabilir. 

21 Mart’ta oluşan Dolunay, aile ortamlarınızda yeni ve hızlı duygusal kararları karşınıza getirebilir. Evinizle ve yerleşimle ilgili konular da önem kazanıyor. Kariyer ve aile alanlarınızı dengede tutun, sosyal çevrelerde anlaşmazlıklara dikkat edin.

26 Mart’tan sonra seyahatleriniz hızlanabilir, değişik yerler görmekten mutluluk duyacaksınız. Başkalarına yapacağınız fedakarlıklar yüksek olurken, çevrenizden ve arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz.

19 Nisan Dolunay’ı yeniden ailevi konuları karşınıza getirebilir. Geçen ay karşılaştığınız, başlattığınız duygusal kararlarınızın sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Adalete sağlanıp kalmak, karşı tarafı kendi ihtiyaçlarınızdan daha fazla önemsemek bu Dolunay’da sizi yorabilir. 

23 Nisan’da sosyal ortamlarınızda beklenmedik, sürpriz etkilere hazır olun. 24 Nisan’da Plüton’un 30 Nisan’da Satürn’ün gerilmesi özel hayatınızı yeniden ele almanızı, sorunlarınızla yüz yüze gelmenizi sağlayacak.

5 Mayıs’ta oluşan Yeni Ay, sosyal çevrenizde oluşan konu ve olayları hızlandırabilir. 6 Mayıs’tan sonra sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanacak. Arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinizin üzerine düşebilir, planlar yapabilirsiniz.

15 Mayıs’tan sonra gireceğiniz sosyal çevrelerde insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Güzel ilişkiler kurmak, gireceğiniz çevrelerde yeni insanlarla tanışmak için harika bir süreç.

16 Mayıs’tan sonra enerjinizi ailevi konulara, özel hayatınıza ayıracaksınız. Bu dönemde sosyal ortamlarda alınganlıklardan uzak durun. 16-17-18 Mayıs’ta aşk hayatınızda kalıcı adımlar atılabilir. Bu dönemde karşınıza çıkacak bir ilişki, uzun soluklu ve ciddi olacak.

Haziran başında sosyal çevrenizdeki güzel oluşumlar, özel hayatınızdaki kalıcı ilişkiler, önemli konularla ilgilenmekten sizi alıkoyacak. Aslında bu iyi olacak, zira 3 Haziran’da oluşan Yeni Ay’da başlangıçlar ve adımlar için desteklenmeyeceksiniz.

Tam da arife günü, 4 Haziran itibariyle Merkür sizin burcunuza geçiyor. Geçmişi, gelenekleri önemseyen bir insan olarak bu bayramda ailenizle ve sevdiklerinizle olmak isteyeceksiniz. 

14 Haziran’da özel hayatınıza, ilişkilerinize ve elbetteki ortak adımlarınıza ve işlerinize dikkat edin. Bu alanlarda ilerlemeniz kolay olmayacak. Sanki durdurulduğunuzu, ilerleyemediğiniz düşünebilir, aynı konular üzerinden defalarca geçebilirsiniz. 16-20 Haziran’da bu etkiler daha görünür hale gelebilir.

Temmuz’da özel hayatnızı etkileyecek iki tutulma yaşayacaksınız sevgili Yengeçler. Bu ay ilişkilerinize ve onun gerekliliklerine ekstra özen göstermelisiniz. Alınganlıklarınız ay başında yoğun olabilir. 

Enerji alanlarınız değişiyor; aşka, keyfe, çocuğunuza ve hobilerinize harcamalarınız hızlanabilir. 2 Temmuz’da oluşan tam Güneş tutulması, hayatınızda fiziki görüntünüzde önemli değişimleri, beklenmedik ve ani olayları karşınıza çıkarabilir. Önemli kararlar alacak ve özel hayat sorumluluklarınızı çok da önemsemeyeceksiniz. Bu da ilişkinizde sorunları daha da görünür yapabilir. Özellikle 2 Temmuz (-,+ 3 gün) civarında doğduysanız hayatınızı değiştirecek, sizi öne çıkartacak yeni oluşumlara hazır olmalısınız.

3 Temmuz ve sonrasında kendinizi besleyeceğiniz, sosyal olacağınız, kendinize önem vereceğiniz bir dönem başlıyor.

9-14-17-21 Temmuz dikkatli olmanız gereken zamanlar. İişkilerinize şüpheyle yaklaşabilir, sevilmediğinizi düşünebilir, fikirlerinizde onaylanmayabilirsiniz. 

18 Ağustos itibariyle enerjinizi yakın çevrenizde olup biten konulara kaydıracaksınız. Kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız enerjinizle beslenirken, onları eleştirmeye yatkın olabilirsiniz. Çevreniz ağustos sonuna kadar size çok şey öğretebilir. Keyifli değişimlerden mutluluk duyabilirsiniz. 26-28-30 Ağustos’ta çevre ilişkilerinizi kullanın. 

Eylül ayına güçlü ve istikrarlı etiklerle giriş yapacaksınız sevgili Yengeçler. Özel ilişkilerinizde aradığnıız güveni, istikrarı sağlayabilirsiniz.

14 Eylül’de devreye giren Dolunay önemil bir seyahati karşınıza getirebilir. Uzataki akrabalarınızdan haberler alabilir veya daha büyük işlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine bu Dolunay’da eylemleriniz veya size karşı yapılanlar yanıltıcı olacaktır. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. 

22-25 Eylül’de aile ortamlarınızda, eşinizle olan ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Sevilemdiğinizi düşünebilir ve karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Yine bu dönemde eşinizin kariyeriyle gili konularda sıkıntılar oluşabilir. 

28 Eylül’le beraber aileniz, eviniz ve yuvanızla ilgili konuları başlatabilirsiniz. Önemli ve yeni kararlarınızı bu Yeni Ay’la beraber almalısınız. Ev değişimi, satın alınması gibi durumlarda uzun soluklu ve kalıcı adımlar atılabili.

Ekim ayının başında şüpheleriniz yoğun olabilir. Özel hayatınızda krizlere ve değişmesi gereken konulara odaklı olacaksınız.

3 Ekim’den osnra aşkı konuşabilir, hobilerinize vakit ayırabilir, çocuğunuzla olan iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Bu süreçte aşk hayatınızda sivri sözlerden kaçının, iğnelemeyi seveceksiniz.

4 Ekim’den sonar enerjinizi ailenize ve evinize harcayaksınız. Aile hayatınızdaki ilişkiler önem kazanıyor ama bu ilişkilerde enejinizi harcarken, sözlerinizle ortalığı karıştırmayın.

Sosyal çevreniz arasında çekişmeler, sorunlar 7-13-28 Ekim tarihlerinde iyice belirginleşiyor. Sıkılganlıklarınızı iyi kontrol etmeli, oluşacak durumlar karşısında direnç göstermemelisiniz. 

13 Ekim’de gerçekleşen Dolunay’da, ev ve aile hayatınızda güzel fırsatlar oluşabilir ama çevre ilişkilerinizde aynı istikrarı sağlamak kolay olmayacak.

16-20-21-25 Ekim’de özel hayatınızda denge, uyum, olgunluk devrede olacak.

28 Ekim’de oluşan yeni ay aşk hayatınızı hareketlendirirken, saedce aşk değil, çocukla ilgili yeni oluşumlara ve kararlara açık olacaksınız. 

31 Ekim’de Merkür aşk evinizde gerilemeye başlıyor. 20 Kasım’a kadar geçmiş aşk meseleleri yeniden karşınıza dikilebilir. Geçmişten insanlardan haber alabilirsiniz. Hayatınızdaki insanla veya varsa çocuğunuzla olan iletişiminize bu dönemde dikkat etmelisiniz.

5 Kasım’da ev, aile, yuva alanlarınızda gücünüzü kontrollü kullanmalısınız. Aile hayatınızda şiddetli, dramatik olaylar oluşabilir. Ya da eşinizin iş hayatında bugün krizler karışınaz çıkabilir. 

19 Kasım itibariyle enerji alanlarınız değişiyor. Aile ortamlarınızla uğraşılarınızı geride bırakacak, daha eğleneceli, keyifli konulara, aşka, çocuklara, sanatsal işlerinize yönelecek ve bu konularla uğraşacaksınız.

24 Kasım’da çevre ilişkileriniz, özel hayatınızı zorlayabilir. Bu dönemde risk almayın lüften, ters çıkışlardan savunmalardan kaçının lütfen.

Yılın son ayında, 2 Aarlık’ta Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. İlişki alanlarınıza geçen Jüpiter ikili ilişkileriniz, ortaklı işlerinizde çalışmalarınızı hızlandırabilir. Sabırla, onurla, çok çalışarak bu alanlarda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Karşı cinsten beklentilerinizi gözden geçirerek, abartılı yönlerinizden uzaklaşacaksınız. 3-8 Aralık’ta aşk hayatınızda keyfiniz yerinde. 

26 Aralık’ta oluşan parçalı Güneş tutulması, özel hayatınızda, ilişkilerinizde, ortaklı adım atacağınız işlerinizdeki hızlı başlangıç ve kararları karışınıza getirebilir. Bir gün sonra Jüpiter’le kavuşum halinde olan Güneş’in etkisiyle özel ilişkilerinizde şanslı açılımlar oluşabilir. Meselelere daha soğukkanlı yaklaşmalı ve pratik yöntemler geliştirmelisiniz. Başka bir yere, ülkeye taşınmayla ilgili kounlarda hareketlenebilir. 

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Asansörlerde Hangi Testler Yapılmaktadır?
Asansörlerde Hangi Testler Yapılmaktadır?

Dikey olarak yük ve insan taşımak için kullanılan asansörler, yüksek binalarda, hastanelerde, AVM ’lerde, sahnelerde...

21 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Safari Browser ’ın İşleyişi
Safari Browser ’ın İşleyişi

Apple tarafından üretilmiş ve İOS işlemciler tarafından kullanılabilen Safari programı işletim sistemi olarak çok...

17 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

E-Ticaret Siteleri İçin Kıtlık Prensibi Nedir?
E-Ticaret Siteleri İçin Kıtlık Prensibi Nedir?

Kıtlık Prensibi, aslında Ekonomi biliminde kullanılan temel kuramların başında gelmektedir insanın sınırsız...

17 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Sepet Terk Pazarlaması ve E-Ticarette Satış Artırma
Sepet Terk Pazarlaması ve E-Ticarette Satış Artırma

E-ticaret sitelerinde kullanıcılar siteye giriş yapmadan önce süreç başlamış olur Kullanıcıların siteden çıktıkta...

17 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar