Yunanistan Macerası


Film Alemi 1 Nisan 2022 96 views 0 Yorum

Yunanistan Macerası

Sune i Grekland orijinal ismiyle sitemizde bulabileceğiniz film Rudolf adındaki talihsiz bir adamın ve en az onun kadar talihsiz ve sakar çocuklarının yaşadıkları Yunanistan tatili macerasını anlatmaktadır.

 

All Inclusive adıyla da sitemizde yer alan filmde Rudolf üç çocuğa ve bir de güzel bir eşe sahip olan sıradan bir adamdır. Ailesini çok seven ve onlara her şeyi vermek isteyen Rudolf sonunda ailesi için aradığı sürprizi bulur. Yunanistan ’da bir tatil köyünde indirimli bir fırsat yakalayan Rudolf bunu kaçırmaz ve bu yıl ki tatillerinde sıradan bir yere gitmek yerine ailesini Yunanistan ’a götürmeye karar verir. Ailesini toplayan ve onlara bir sürprizi olduğunu söyleyen Rudolf ailesini ilk defa şaşırtmayı başarmıştır.

 

Gözlerine inanmayan aile ilk defa ülke dışına çıkacakları için çok heyecanlıdır ancak aile başlarına gelebilecekler için de biraz endişelidir. Çünkü baba Rudolf her ne kadar sıradan görünse de çok sakar bir adamdır ve eline attığı her şeyi mahvetmeyi başarmaktadır. Ancak bu kadarla da kalmamaktadır çünkü Rudolf aynı zaman da çok talihsizdir. Bu da Yunanistan tatili için çifte bela anlamına gelmektedir. Buna rağmen aile tüm düşünceleri bir kenara bırakır ve bu muhteşem tatil için hazırlıklarını tamamlayıp yola koyulurlar. Fakat henüz kendi ülkelerindeki güvenliği bile geçemeden Rudolf ’un dillere destan talihsizliği onu bulmuştur.

 

Yunanistan Macerası ismiyle dublajlı hali de bulunan filmde Hannes Holm ’u yönetmen koltuğunda görmekteyiz. Ancak Holm sadece yönetmen koltuğunda değil ayrıca da Sören Olsson ve Anders Jacobsson isimlerinin ortak kitaplarından yapımı senaryoya dönüştüren isimdir de. Bu muhteşem filmde Anja Lundqvist, William Ringström ve Morgan Alling isimleri de yapımın başrol kadrosundaki oyunculardır. Rudolf ve ailesi Yunanistan tatilini kazasız belasız atlatabilecekler midir? Yoksa Rudolf yine yapacağını yapıp tüm ailenin başına beklenmedik dertler mi açacaktır?

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/yunanistan-macerasi.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar