Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi


Film Alemi 1 Nisan 2022 125 views 0 Yorum

Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi

4k formatı da eklenmiş olan film bizi öncelikle 1722 yılına götürüyor. Bir grup korsan gemileriyle ilerlemekteyken korkunç bir fırtına kopar. Ardından korsanların anlam veremediği bir şekilde fırtına da hepsi zaman yolculuğu yaparlar ve günümüze gelirler. Korsanlar ellerinde olan haritayı zamanında ba��ka bir korsandan çalmışlardır. Şimdi ise bu haritayı kaybetmişlerdir. Bir an önce haritayı bulmaları gerektiğini düşünürlerken bunda başarılı olamazlar. Bir hazineyi işaret eden haritayı dört arkadaş bulurlar ve haritadaki işaretli yeri bulmak için birlikte yola çıkarlar. Harita, hazineyi bulabilmeleri için ne yapmaları gerektiğini adım adım anlatıyordur. Çocuklar adımları takip ederek hazineye ulaşmaya çalışırlar. Peki bu macerada onları neler bekliyor. Ellerindeki haritayı arayan korkunç korsanlar vardır. Onlarla yolları kesişecek midir?

 

Timecrafters: The Treasure of Pirate’s Cove filmi dilimize Zaman Gezginleri: Korsan Koyu Hazinesi ismiyle geçmiştir. 7.4 gibi oldukça yüksek bir IMDB puanına sahip filmi toplamda 1 saat 45 dakika uzunluğundadır. Ailecek izleyebileceğiniz film tür olarak aile ve macera kategorilerine girmektedir. 12 Aralık 2020 vizyon tarihli filmin dili İngilizcedir. Türkçe dublaj seçeneği ise sitemizde yerini almıştır.

 

Filmin yönetmenliğini yapan isim Benim Güzel Oğlum, Ne Yaptın Sen? gibi birçok filmde yapımcılık yapmış olan Rick Spalla ’dır. Senaryoda yer alan isimler ise Jeffrey Butscher ve Chip Fraser ’dır.

 

Yapımda yer alan oyunculardan bazıları ise Yıldız Gemisi Askerleri filminde oynayan Denise Richards, Otomatik Portakal filminde oynayan Malcolm McDowell, Haven dizisinde performans sergileyen Eric Balfour, American Satan ve Arkansas filmlerinde oynayan Patrick Muldoon, The Endless filminde oynayan Lew Temple, 2008 yapımı Piper’s Picks TV yapımında yer alan Casey Simpson, Herbert Russell gibi tanınmış isimlerdir.

https://alemsin.org/wp-content/uploads/2022/04/zaman-gezginleri-korsan-koyu-hazinesi.jpg

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Eternals
Eternals

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde...

10 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu
La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ’dan Kamera Arkası Videosu

Macera sona eriyor! Álvaro Morte için La Casa de Papel'in beşinci sezonu "aşırı fazla gerilim dolu"...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Netflix, La Casa de Papel'den Çekim Hataları Videosu Yayınladı
Netflix, La Casa de Papel’den Çekim Hataları Videosu Yayınladı

5 kısımdan eğlenceli hatalar! Büyük etki yaratan ve Squid Game öncesi, İngilizce olmayan en...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Aralık'ta Netflix: "The Witcher", "The Hand of God", "La Casa de Papel"
Aralık’ta Netflix: “The Witcher”, “The Hand of God”, “La Casa de Papel”

Aralık ayında Netflix'te neler var Önceki 1 - Lost in Space 3 Sezon2 - The Power of the Dog3 - Single All the Way4 -...

3 Nisan 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar