ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik


Teknoloji 23 Mayıs 2022 146 views 0 Yorum

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik
Galeri / Teknoloji

ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını denedik

BlizzCon’a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik Çok renkli görüntülerle geride bıraktığımız Blizzcon 2016’dan genel tüm haberleri siz okurlarımız ile paylaştık. Blizzcon’a gitmişken fırsat bu fırsat deyip yanımızda ZTE’nin yeni telefonu Blade v7 Lite’ı da götürdük ve telefonun ön kamerasını direkt olarak etkinlik alanında denedik.

Fiyat-performans oranıyla öne çıkan ZTE Blade v7 Lite, oyuncular tarafından da merak edilen, fiyatı ile de cep dostu olan bir telefon modeli. Günümüzde artık telefonların en önemli özelliklerinden birisi, sizin de bildiğiniz üzere ön kamera, yani gündelik adıyla selfie kamerası. ZTE Blade v7 Lite, bu konuda gayet güzel bir performans sunuyor.

Blizzcon 2016’da ZTE Blade v7 Lite’ın ön kamerasını kullanarak çektiğimiz selfieleri galerimizden görebilirsiniz. Eğer ZTE Blade v7 Lite’ın tarafımızca yapılan incelemesini de görmek isterseniz sizi inceleme ve teknik özellikler sayfamıza da bekliyoruz.
1 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik 2 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik 3 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik 4 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik 5 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik 6 ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik #blizzcon 2016 Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 9.03.2021 16:46 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 14.11.2016 12:47 Sizdemi bürütüsler. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Bu içerik Sizlere alemsin.org farkıyla sunulmuştur Bu konu hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Beni Değerlendir post

Benzer Yazılar


Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!
Xbox One S’in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor!

Galeri / Teknoloji Xbox One S'in Gears of War 4 özel sürümü can yakıyor! İşte özel sürüm dediğin böyle olur...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri
PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri

Galeri / Teknoloji PC ’de oyun performansını artırma yöntemleri Mucize olmasa da, küçük artışlar için önemli PC...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Nintendo Switch'e yakından bakalım!
Nintendo Switch’e yakından bakalım!

Galeri / Teknoloji Nintendo Switch'e yakından bakalım! Konsolun ayrıntılı görselleri Nintendo yaptığı açıklama ile...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Tarihin en büyük elektrik kesintileri
Tarihin en büyük elektrik kesintileri

Galeri / Teknoloji Tarihin en büyük elektrik kesintileri Milyonları etkileyen modern felaketler 31 Mart Türkiye tarihine...

23 Mayıs 2022 tarihinde eklendi.

Yorum Yap


Yorumlar